کد خبر : 1761736 | 25 خرداد 1400 ساعت 15:03 | 25.4K بازدید | 6 دیدگاه

یک، دو، سه؛ این تیم ملی رنگی نیست (عکس)

تیم ملی ایرانِ مقطع فعلی را باید یکی از متحدترین تیم ملی های چند وقت بدانیم؛ تیمی که رنگ ها در آن نقشی ندارند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایران امشب در حالی به مصاف تیم ملی عراق می رود که پس از کسب  3 پیروزی متوالی، روحیه بسیار بالایی را در اردوی ملی پوشان شاهد هستیم. شاگردان اسکوچیچ با انگیزه و اتحاد بالایی که از شروع اردو در کیش تا به امروز آن را حفظ نموده اند، هیچ شباهتی به تیم دور رفت ندارند و بار دیگر فوتبالدوستان را به تیم ملی امیدوار کرده اند.

 

یکی از مهمترین شاخصه های تیم ملیِ فعلی "رنگی نبودن" آن است. ستاره هایی که از دل لیگ به تیم ملی راه یافته اند در کنار ستاره هایی که پس از درخشش در لیگ لژیونر شده و اینک در تیم ملی حضور دارند یک تیمِ متحد را تشکیل داده اند؛ تیمی که تک تک نفراتش بدون توجه به رقابت های باشگاهی و کل کل های رایج، یک هدف بیشتر ندارند؛ صعود به مرحله بعدی و دیگر هیچ...

دراگان اسکوچیچ در فرصت نسبتا کمی که برای آماده سازی تیمش در این مقطع داشت به خوبی توانست روی این موضوع مهم کار کند و نتیجه اش هم برگزاری شاداب تمرینات تیم در شرایط دشوار منامه و حضوری قدرتمند در بازی های اخیر بوده است؛ بازی هایی که کارشکنی های زیادی پیش از شروع آن شاهد بودیم اما تیم ملی با حفظ اتحاد خود به تمامی این کارشکنی ها غلبه کرد و اینک با تمام قوا به دنبال نهایی کردن صعود است.

 

 

 

 

تصاویر منتشر شده از آخرین تمرین تیم ملی هم به خوبی نشان از تداوم روحیه متحدانه ملی پوشان بدون توجه به رنگ هاست؛ مثل تصویری که در آن سیامک نعمتی و میلاد سرلک، دو بازیکن پرسپولیس با صمیمیت خاصی در کنار مهدی قایدی، مهاجم تیم استقلال حضور دارند تا پس از یک تمرین پر فشار، عکسی را به یادگار بیاندازند که می تواند سال ها بعد برایشان یک خاطره شیرین باشد.

دیدگاهها