کد خبر: 1761766/29 زمان: 17:45   1400/03/25 بازدید: 53,438

رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه گفت

اعتراف دیرهنگام؛ در مورد کریم اشتباه کردیم

نوئل لوگرا رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه اذعان داشت که عدم دعوت از کریم بنزما به تیم ملی اشتباه بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما ماه قبل و پس از مدت ها به تیم ملی فرانسه دعوت شد. او در پی وقایع مربوط به باج خواهی از متئو والبوئنا دیگر به تیم ملی فرانسه دعوت نشده بود و یورو 2016 و جام جهانی 2018 را از دست داد ولی در نهایت کادر فنی فرانسه متقاعد شد تا پاداش سه فصل درخشش کریم را بدهد و او وارد فهرست خروس ها برای یورو 2020 شد.

کریم احتمالا امشب برابر آلمان کار را از ابتدا شروع خواهد کرد تا پس از شش سال نخستین بازی رسمی خود برای فرانسه را انجام دهد.

 

 

 

 

نوئل لوگرا رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه بالاخره به اشتباه در عدم دعوت از کریم بنزما و تنبیه بی مورد این مهاجم ارزشمند اعتراف کرد و گفت:« مدت ها بود که دوست داشتم کریم به تیم ملی برگردد. در دو سه سال اخیر او در رئال باورنکردنی کار کرده و با مشاهده درخشش او به سختی می توانستیم خودمان را قانع کنیم که به تیم ملی دعوت نشود. رئال اگر نگوییم بهترین باشگاه دنیا، قطعا یکی از بهترین های دنیاست. دور کردن او از تیم ملی تصمیم اشتباهی بود.»

 

 

 

 

لوگرا ادامه داد:« کریم عوض شده و او را بسیار بالغ تر و باتجربه تر از قبل می بینم. با او رابطه خوبی دارم و رابطه کریم و دیدیه دشان(سرمربی) هم خوب است. او امروز برابر آلمان بازی خواهد کرد.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.