کد خبر: 1761852/41 زمان: 01:03   1400/03/26 بازدید: 42,496

چند قابِ زیبا، پس از ماموریتِ سخت(عکس)

کسب 4 پیروزی از 4 مسابقه پس از نمایش ضعیف در مرحله رفت، حسابی هواداران فوتبال و همینطور بازیکنان تیم ملی را هیجان زده کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، معمولا صعود از مرحله اول مقدماتی جام جهانی فوتبال و فوتبالیست های ایرانی را به دردسر نمی اندازد، اما استخدامِ اشتباه مارک ویلموتس که شناخت دقیقی از فوتبال در آسیا و تیم ملی ایران و همینطور حریفانش نداشت و همینطور قرار گرفتن در گروهی که بحرین و عراق نیز در آن حضور داشتند، سبب شد تا شرایط سختی در گروه سوم مسابقات پیدا کنیم.

 

 

 

 


از ابتدا می دانستیم که هیچ وقت برای ملی پوشان ایرانی بازی برابر بحرین و عراق به خصوص در کشورهایشان آسان نبوده است ولی ویلموتس درک درستی از رقبای ایران نداشت و دو شکست در خاک بحرین و عراق وضعیت ایران را در گروه سوم مرحله اول مقدماتی سخت و پیچیده کرد.

 

 

 


با استخدام دراگان اسکوچیچ خیلی از کارشناسان فوتبال در ابتدا شروع به انتقاد کردند ولی در شرایطی که از استخدام مربی خارجی منع شده بود،  اسکوچیچ در میان هجمه های فراوان هدایت تیم ملی را برعهده گرفت و  توانست ماموریت بسیار سختی را به سرانجام برساند.

 

 


این چند قابِ زیبا که توسط عکاس فدراسیون فوتبال از شادی بازیکنان و کادر تیم ملی ثبت شده، شاید بخشی از آنها شادیِ رهایی از زیر همین فشار باشد و آنها حالا باید آماده مرحله بعدی مسابقات شوند که تیم هایی با کیفیتی بالاتر حضور خواهند داشت.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.