کد خبر: 1761881/1 زمان: 09:19   1400/03/26 بازدید: 60,726

در بازی آلمان-فرانسه اتفاق افتاد؛

وقتی رودیگر فن سوارز را روی پوگبا زد! (عکس)

در بازی شب گذشته آلمان و فرانسه در اتفاقی عجیب، آنتونیو رودیگر، مدافع آلمان، پل پوگبا، هافبک فرانسه، را گاز گرفت!

به گزارش "ورزش سه"، آنتونیو رودیگر، مدافع تیم ملی آلمان و چلسی، در پیروزی 1-0 شب گذشته فرانسه برابر آلمان، پل پوگبا را گاز گرفته است.

این حرکت عجیب رودیگر که شکار دوربین ها هم شد در صحنه ای اتفاق افتاد که رودیگر از پشت مشغول مهار پوگبا بود و ناگهان کتف او را گاز گرفت و داد ستاره فرانسوی را درآورد.

 

 

 

پوگبا بلافاصله به داور بازی شکایت کرد اما این صحنه از چشم داور پنهان مانده بود و رودیگر جریمه نشد.

پس از مسابقه پوگبا گفت که نمی خواسته رودیگر به خاطر گاز گرفتنش جریمه شود.

 

 

 

پوگبا گفت: "او گاز کوچکی گرفت و من هم متوجه شدم و به داور گفتم. اما ناله و زاری نمی کردم که به او کارت زرد یا قرمز بدهند.

او هیچ کارتی دریافت نکرد و من هم نمی خواهم که او به خاطر این صحنه محروم شود. در پایان بازی یکدیگر را بغل کردیم و موضوع تمام شد."

 

این اتفاق درست پیش از پایان نیمه اول بازی افتاد. داور در این صحنه از VAR استفاده نکرد و بازی بدون جریمه رودیگر ادامه یافت.

عکس العمل پوگبا در این صحنه البته کمی با تاخیر رخ داد، اما او در صحبت با داور به وضوح به شانه اش اشاره کرد و مشخص بود که درباره گاز گرفتگی احتمالی صحبت می کند.

 

یوفا البته ممکن است پس از پایان مسابقه این موضوع را بررسی کند مخصوصا که پیش از این برای حرکات مشابه محرومیت های بسیار سنگینی اعمال شده است.

 

این حرکت رودیگر در شبکه های اجتماعی نیز مورد توجه قرار گرفت.

 

 

"وقتی رودیگر اول بازی پوگبا را  دید!"

 

 

"نیمه اول جالبی بود برای رودیگر: اول به فعال صلح سبز که با چتر وسط استادیوم فرود آمد کمک کرد و بعد متهم به گاز گرفت/نیش زدن پوگبا شد."

 

 

"رودیگر پوگبا را گاز گرفت نه؟ چطور از زیر این در رفت؟ "

 

 

"رودیگر فن سوارز را روی پوگبا زد"

 

 

"روزی که رودیگر آلوده شد."

 

 

"سوارز وقتی دارد گاز گرفتن پوگبا توسط رودیگر را تماشا می کند."

 

 

"به نظر می رسد که آنتونیو رودیگر در بازی آلمان برابر فرانسه پل پوگبا را گاز گرفته است."

 

پاتریک ویرا، روی کین و ایان رایت، ستاره های سابق و کارشناسان فوتبال، نیز این حرکت رودیگر را بسیار سرگرم کننده یافتند.

پس از تماشای تکرار این صحنه پاتریک ویرا در این باره گفت: "وقتی عکس العمل پوگبا را می بینید به نظر می رسد که گاز بوده. من واقعا نمی فهمم او آنجا می خواست چه کار کند!"

روی کین نیز گفت: "به نظر من بیشتر نیش زدن بود تا گاز گرفتن. حرکت واقعا احمقانه ای بود."

ایان رایت اما معتقد است که با توجه به عکس العمل پوگبا اصلا ممکن است گاز گرفتنی در کار نبوده باشد: "اگر رودیگر آنجا را گاز گرفته بود،؛ پوگبا از درد به خود می پیچید. او اصلا به خود نپیچید."

در جام جهانی سال 2014 لوییس سوارز، مهاجم اروگوئه، جورجیو کیه‌لینی را گاز گرفت و کمی بعد چهار ماه محروم شد و 80 هزار یورو هم جریمه نقدی شد.

 

سوارز به دلیل گاز گرفتن کیه‌لینی در جام جهانی 2014 چهار ماه محروم شد

 

سوارز که اکنون برای اتلتیکو مادرید بازی می کند، سه بار برای سه حرکت مشابه جریمه شده است!

 

رودیگر پیش از بازی گفته بود که برای شکست دادن امباپه و هم تیمی هایش، آلمان نیاز به استادی در خباثت و حرکات شیطنت آمیز نیز دارد. او درباره رویارویی با امباپه، بنزما و گریزمان به خبرنگاران گفت: "البته آنها مهاجمان خیلی خوبی دارند، ما باید آماده پیروزی در نبردهای نفر به نفر باشیم.

باید کمی کثیف و شیطنت آمیز بازی کنیم. همیشه نباید مثبت باشیم و تلاش کنیم فوتبال مثبت و خوب ارائه بدهیم. برابر بازیکنانی مثل آنها باید یک زهر چشمی گرفت و یک خودی نشان داد."

 

 

در پایان مسابقه که 1-0 به سود فرانسه به پایان رسید، مشخص بود که دلخوری بین رودیگر و پوگبا وجود ندارد و دو ستاره لیگ برتر با یکدیگر صحبت کردند و دوستانه همدیگر را در آغوش کشیدند.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.