کد خبر: 1761988/39 زمان: 18:40   1400/03/26 بازدید: 38,191

واکنش اسکوچیچ به جدایی: بگذارید لذت ببریم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید فعلا زمان صحبت درباره قراردادش با فدراسیون فوتبال نیست.

به گزارش "ورزش سه"، دراگان اسکوچیچ بعد از اتمام مراسم تجلیل از ملی‌پوشان فوتبال ایران درباره صعود به دور بعدی، پایان قراردادش و برخی مسائل دیگر صحبت‌هایی را انجام داد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:


**کوچک‌ترین لغزشی نداشتیم


به لحاظ روانی مدیریت کردن این شرایط خیلی سخت بود زیرا ما جای کوچک ترین لغزشی نداشتیم. همین طور باید حواس‌مان را از لحاظ مصدومیت بازیکنان و فشاری که در تمرینات روی آنها بود جمع می‌کردیم.


**این تازه شروع مسیرمان است


به دلیل شرایط بد آب و هوایی چهار بازی در این دوره فشرده انجام دادیم. این تنها اولین قدم بود و تازه شروع مسیرمان است. مسیر طولانی داریم تا تیم قوی و قوی‌تری بسازیم.


**الان می‌خواهم خانواده ام را ببینم و به آرامش برسم


اکنون مهم ترین موضوع برای من این است که صعود کردیم و خیلی به اینکه قرعه‌کشی دور بعدی به چه شکلی خواهد بود، فکر نمی کنیم. الان دوست دارم از این دوره استفاده کنم، بروم و خانواده‌ام را ببینم و کمی به آرامش برسم.


**پایان قرارداد با تیم ملی؟


هنوز هم سرمربی هستم.


**قراردادتان مرحله به مرحله است؟


اگر اطلاعات بیشتری دارید خوش به حال‌تان! چیز بیشتری برای اضافه کردن ندارم.


**اعلام رییس فدراسیون برای پایان قرارداد؟


اکنون قصد استراحت دارم و از شما(خبرنگاران) هم به دلیل اینکه آمدید و با من صحبت کردید، ممنون هستم اما بگذارید از این بردی که آورده‌ایم لذت ببریم. برای این صحبت‌ها وقت زیاد است.


**فعلا می‌خواهم از موفقیت لذت ببرم


گفتم اکنون اوضاع به این شکل است که بازی ها تمام شده و می‌خواهم از بردی که به دست آورده‌ایم لذت ببرم. بعدش درباره این مسائل صحبت‌ می کنیم. شرایط خیلی سختی را حل کردیم و اکنون هم وقت استراحتم است.بعدا برای  صحبت کردن نسبت به این موارد فرصت هست.


**نداشتن زمان کافی تا مرحله بعد؟


نه وقت کافی برای این صحبت ‌ها است. خیال تان راحت باشد زیرا تیم ‌ را آماده خواهیم کرد.


**قرعه دور بعد؟


ذهن خود را مشغول این فکرها نمی‌کنم. هر قرعه ای به ما بخورد با آن مواجه می‌شویم و چیزی نیست که دست ما باشد. برای مواجهه با هر چیزی و هر تیمی آماده هستیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.