کد خبر: 1762013/42 زمان: 20:18   1400/03/26 بازدید: 26,782

چرا مسی در مراسم رونمایی از لباس بارسا حاضر نبود؟

غیبت لیونل مسی، کاپیتان باتجربه بارسلونا در تصاویر رونمایی از لباس جدید این تیم حاشیه ساز شده است.

به گزارش "ورزش سه"، در روز رونمایی از لباس بارسلونا شاهد انتشار تصویری از جرارد پیکه، سرخی روبرتو، پدری، فرانکی دی یونگ، الکسیا، جنی، آیتانا و ... بودیم، اما حتی یک عکس هم از لیونل مسی منتشر نشد تا نگرانی هواداران این تیم در خصوص جدایی احتمالی او از بارسلونا در فصل تابستان افزایش یابد. قرارداد لیونل مسی با بلوگرانا 14 روز دیگر تمام می شود و این بازیکن هنوز به صورت رسمی با خوان لاپورتا به توافق نرسیده است.

 

 

اما نشریه موندودیپورتیوو در گزارشی مدعی شد غیبت لیونل مسی در تصاویر رونمایی از لباس جدید عجیب نبوده و اتفاقی طبیعی محسوب می شود. این تصاویر حدود سه ماه قبل و در تاریخ 19 مارچ گرفته شده است. در آن مقطع خوان لاپورتا به تازگی ریاست باشگاه را به عهده گرفته و هنوز فرصت ارائه پیشنهاد جدید برای تمدید قرارداد به لیونل مسی مهیا نشده بود.

 

در واقع کاپیتان آرژانتینی بارسلونا در آن مقطع هنوز هیچ تصوری نسبت به آینده خود برای فصول بعدی نداشته و غیبت او در تصاویر لباس جدید موضوعی طبیعی بوده است. اما طی سه ماه اخیر خوان لاپورتا و کادر مدیریتی جدید بارسلونا مذاکرات فشرده ای را با این ستاره 33 ساله انجام داده اند و به نظر می رسد اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، به زودی قرارداد لیونل مسی با کاتالان ها تمدید خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.