کد خبر: 1762045/1 زمان: 01:20   1400/03/27 بازدید: 42,694

برنامه پیشنهادی حوزه ورزش و تربیت بدنی «رئیسی» منتشر شد

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی که مسئولیت کمیته ورزش ستاد مرکزی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی را برعهده دارد از تدوین برنامه پیشنهادی این حوزه خبر داد.

محمدمهدی فروردین، رئیس کمیته ورزش ستاد مرکزی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: دولت آتی رسماً اولین دولت گام دوم انقلاب و آخرین دولت سند چشم انداز 1404 است. بنابراین، برنامه ریزی جهت رفع کاستی ها و ضعف‌های پیشین و بسترسازی برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب و سند چشم انداز توسعه 1404 ضرورت و اهمیت دو چندانی دارد.


رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی افزود: در تدوین برنامه پیشنهادی حوزه ورزش و تربیت‌بدنی به عنوان یکی از مظاهر "مردمی" و "ایران قوی" تلاش شد تا مسائل و نیازهای مربوطه احصاء گردد تا از جامعیت لازم برخوردار باشد. طبق آنچه که در این برنامه آمده است برای مسائلی از جمله ورزش مدارس، همگانی شدن ورزش، نحوه واگذاری باشگاهها و مردمی سازی ورزش حرفه ای، استقرار نظام جامع باشگاهداری، حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی و ارتقای جایگاه ورزش قهرمانی و ملی، توزیع عادلانه امکانات و منابع مالی، ساماندهی نظام استعدادیابی و مربیگری در ورزش و رونق اقتصاد ورزش و تولیدات و ارائه خدمات ورزشی بهینه به جامعه، برنامه های عملیاتی پیشنهاد شده است.

 

برای دانلود برنامه پیشنهادی تربیت بدنی و ورزش حجت الاسلام و المسلمین رئیسی اینجا کلیک کنید

 

رئیس کمیته ورزش ستاد مرکزی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی افزود: برای تهیه این برنامه پیشنهادی بالغ بر 700 نفر/ساعت کار کارشناسی صرف شد تا از جامعیت لازم برخوردار باشد و برای مسائلی از جمله ورزش مدارس، همگانی شدن ورزش، نحوه واگذاری باشگاهها و مردمی سازی ورزش حرفه ای، استقرار نظام جامع باشگاهداری، حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی و ارتقای جایگاه ورزش قهرمانی و ملی، توزیع عادلانه امکانات و منابع مالی، ساماندهی نظام استعدادیابی و مربیگری در ورزش و رونق اقتصاد ورزش و تولیدات و ارائه خدمات ورزشی بهینه به جامعه، برنامه های عملیاتی پیشنهاد شده است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.