کد خبر: 1762076/39 زمان: 12:15   1400/03/27 بازدید: 8,812

جوانان پیکان بر قله فوتبال ایران ایستادند(عکس)

تیم فوتبال جوانان پیکان عنوان قهرمانی لیگ کشوری را به دست آورد.

به گزارش "ورزش سه"، عصر روز گذشته دیدار برگشت فینال لیگ جوانان بین دو تیم پیکان تهران و سپاهان اصفهان در ورزشگاه اختصاصی ایرانخودرو برگزار شد که در نهایت خودروسازان به عنوان قهرمانی رسیدند.

 


در مسابقه رفت دو تیم در اصفهان به تساوی یک بر یک رسیده بودند. روز گذشته نیز بازی در 90 دقیقه به تساوی یک بر یک انجامید و در وقت های اضافی پیکان گل دوم را زد و قهرمان جوانان کشور شد.


این مسابقه حساس در حضور بسیاری از چهره های شاخص فوتبال برگزار شد. افرادی مثل میرشاد ماجدی رییس کمیته جوانان فدراسیون، کشوری قائم مقام سازمان لیگ و برخی دیگر از مقامات نظاره گر این مسابقه بودند.

 


مهدی تارتار سرمربی تیم بزرگسالان پیکان نیز یکی از افرادی بود که دیروز شاهد بازی حساس فینال لیگ جوانان بود. تارتار ضمن حضور بر سر بازی در بین دو نیمه نیز با بازیکنان تیم جوانان باشگاهش به صحبت پرداخت و آنها را راهنمایی کرد.

 


گفتنی است؛ آکادمی باشگاه پیکان یکی از قدرتمندترین آکادمی های فوتبال ایران محسوب می شود. این باشگاه با مدیریت اکبر محمدی توانسته در تیم های پایه سرمایه گذاری زیادی انجام بدهدو علاوه بر قهرمانی در رده جوانان در رده نوجوانان و امیدها نیز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد. بی تردید در سال های آینده از ستاره های جوان پیکان بیشتر هم خواهیم شنید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.