کد خبر: 1762103/29 زمان: 14:50   1400/03/27 بازدید: 21,651

گزارش مارکا

همه رکوردهای سرخیو راموس با پیراهن رئال

سرخیو راموس در حالی از رئال جدا می شود که نامش برای همیشه در تاریخ باشگاه ماندگار خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس و رئال مادرید سرانجام به آخر خط رسیدند. دیشب باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که دوران حضور سرخیو راموس به اتمام رسیده و او راهی تیمی دیگر خواهد شد. دو طرف بر سر تمدید قرارداد به توافق نرسیدند و مسیرشان را جدا کردند.

 

 

 

 

راموس سال 2005 بود که از سویا به رئال پیوست و در این 16 سال توانست با رئال فاتح 22 جام شود. در زیر به آمار و ارقام و رکوردهای راموس در رئال اشاره خواهد شد:

 

 سرخیو راموس با 22 جام پس از پاکو خنتو که فاتح 23 جام در رئال شد و مشترک با مارسلو و مانولو سانچیس، پرافتخارترین بازیکن تاریخ رئال است.

 

راموس با پیراهن رئال 469 بازی در لالیگا انجام داد و از این حیث پس از رائول، سانچیس و کاسیاس در رده چهارم قرار می گیرد.

 

 

 

 

راموس با پیراهن رئال همچون ایکر کاسیاس 334 بار پیروزی را تجربه کرد و پس از لیونل مسی با 383 برد در لالیگا دومین بازیکن با بیشترین تعداد پیروزی محسوب می شود.

 

سرخیو راموس همچون لیونل مسی در 17 فصل متوالی توانسته حداقل یک گل در لالیگا بزند.

 

راموس با پیراهن رئال 101 گل به ثمر رساند. 55 گل با ضربه سر، 22 پنالتی، 38 گل با پای راست و 7 گل نیز با پای چپ. راموس با زدن 39 گل با ضربه سر در لالیگا، چهارمین بازیکن با بیشترین تعداد گل روی ضربات سر است.

 

 

 

 

راموس مشترک با لیونل مسی در 45 ال کلاسیکو حاضر بوده و از این حیث رکورددار است.

 

راموس 129 بازی در لیگ قهرمانان انجام داده و در همه نیز از ابتدا در ترکیب ثابت حضور داشته است. از این حیث او رکوردار است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.