کد خبر: 1762125/29 زمان: 17:40   1400/03/27 بازدید: 16,657

مثل بالوتلی کودک است

واکنش جالب مورینیو به رفتار مهاجم جنجالی اتریش

آقای خاص مارکو آرناتوویچ مهاجم حاشیه ساز اتریشی را با ماریو بالوتلی مقایسه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی اتریش یکشنبه شب توانست با نتیجه 3-1 بر مقدونیه پیروز شده و نخستین پیروزی خود در تاریخ رقابت های یورو را به دست بیاورد.

اما اتفاقی که در پایان بازی بیش از همه بازتاب پیدا کرد، به واکنش مارکو آرناتوویچ پسر بد صرب تبار اتریشی ها پس از زدن گل سوم برمی گردد.

 

 

 

 

او پس از زدن گل سوم تیمش رو به آلیوسکی که مادری آلبانیایی دارد کرد و از لفظ ناشایستی استفاده کرد. علامت دست او نیز یک تعبیر نژادپرستانه دارد.

رسانه های مقدونیه و آلبانی به شدت علیه این اقدام آرناتوویچ اعتراض کرده و برخی منابع گزارش می دهند که او خطاب به آلیوسکی از کلمه "شیپتار" استفاده کرده است که یک لفظ تحقیرآمیز در صربستان علیه آلبانیایی تبارها محسوب می شود. بسیاری از بازیکنان مقدونیه ریشه ای آلبانیایی دارند.

 

 

 

 

در نهایت با شکایت مقدونیه، یوفا دیروز آرناتوویچ را از بازی برابر هلند محروم کرد.

ژوزه مورینیو در مورد ستاره جنجالی اتریشی نظرجالبی دارد. او آرناتوویچ را با ماریو بالوتلی(بازیکن سابق اینتر، میلان، سیتی و...) مقایسه کرد:« مورد آرناتوویچ برای من غیرمنتظره نبود. او مهاجم فوق العاده ای است و در وستهام بازی های او را دیده بودم. مشکل مارکو اینجاست که عملکردی کودکانه دارد و از این حیث مرا یاد ماریو بالوتلی می اندازد. این دو می توانند دوستان خوبی برای هم باشند. کار با چنین بازیکنانی ساده نیست و باید کنترل شوند. واکنش های شان به برخی مسائل بچه گانه است که هم خودشان را دچار مشکل می کند و هم تیم های شان را.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.