کد خبر: 1762167/1 زمان: 21:40   1400/03/27 بازدید: 48,624

پس از خداحافظی راموس با رئال؛

پیام زیدان برای جدایی راموس از رئال

زین الدین زیدان، سرمربی سابق رئال مادرید، سکوت خود را شکست و درباره جدایی راموس از رئال صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، زین الدین زیدان پس از جدای سرخیو راموس از رئال مادرید سکوت خود را شکست و از او برای سال هایی که در رئال مادرید گذرانده تشکر کرد. زیدان از زمان جدایی‌اش از رئال مادرید در پایان فصل و پس از اینکه برای دومین بار از سمت خود در این باشگاه کناره گیری کرد، ترجیح داده تا سکوت پیشه کند.

سرمربی فرانسوی پس از جدایی از رئال در نامه ای سرگشاده دلایل خود را برای تصمیم به کناره گیری اعلام کرد اما از آن زمان از صحبت با خبرنگاران طفره رفته است.

 

 

خداحافظی راموس با رئال مادرید پس از 16 سال، اما موضوعی بود که زیدان نتوانست در مورد آن ساکت بماند.

روز گذشته اعلام شد که راموس از رئال مادرید جدا خواهد شد و کاپیتان محبوب سپیدپوشان مادرید و باشگاه امروز کنفرانس مشترکی داشتند که در آن راموس از هواداران رئال خداحافظی کرد.

 

 

زین الدین زیدان در واکنش به این اتفاق در اینستاگرام خود نوشت: "اسطوره. افتخار و لذت بزرگی بود که تو را به عنوان هم‌تیمی  بازیکن در اختیار داشتم. یک کاپیتان فوق العاده در طول تاریخ. خیلی ممنون به خاطر همه چیز."

این جملات احساسی زیدان حرف های است که این روزها و پس از قطعی شدن جدایی راموس از رئال بسیار تکرار شده اند، مخصوصا که کاپیتان اسطوره ای سپیدپوشان در طول این 16 سال به افتخارات متعددی با رئال دست یافته است.

راموس نیز ماه گذشته وقتی زیدان باشگاه را ترک کرد به همین اندازه سرمربی سابق خود را گرامی داشت و نوشت: "از زندگی لذت ببر، از خانواده لذت ببر. یک بغل حسابی، مرسی مستر، مرسی زیدان. "

 

هم راموس و هم زیدان اکنون که راه خود را از رئال جدا کرده و زندگی بعد از رئال مادرید آغاز می کنند، در جستجوی باشگاه های جدید خواهند بود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.