کد خبر: 1762193/58 زمان: 00:37   1400/03/28 بازدید: 16,294

دو روی سکه دیپای مقابل اتریش (عکس)

مهاجم تیم هلند با گلزنی در بازی امشب، رکورد خوب خود در تیم ملی را ادامه داد؛ هرجند یک موقعیت بسیار خوب را هم به بیرون زد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی هلند با تک گل ممفیس دیپای موفق شد اتریش را در نیمه اول شکست دهد. مهاجم هلندی ها با گلزنی در بازی امشب، رکورد گلزنی قابل توجه خود در تیم ملی را تداوم بخشید.

گل امشب مقابل اتریش، هشتمین گل او در 9 بازی اخیر او با پیراهن تیم ملی هلند بود؛ با در نظر گرفتن بازی های باشگاهی نیز رکورد گلزنی دیپای قابل توجه است. او طی 54 بازی اخیر خود 30 گل به ثمر رسانده و 15 پاس گل هم داده است؛ این یک آمار قابل توجه است که از آن باید به عنوان دلیل اصلی تلاش بارسا برای جذب مهاجم لیون یاد کنیم.

 

 

 

البته دیپای در این دیدار می توانست با به ثمر رساندن یک گل دیگر، تعداد گل های متوالی خود را با تعداد بازی هایش برابر کند اما به طرز عجیبی این موقعیت را از دست داد. او در دقیقه 40 در حالی که دروازه خالی را پیش روی خود داشت با یک ضربه نه چندان دقیق، فرصت دبل کردن را از دست داد.

ووت وگوهرست در اواخر نیمه اول این دیدار، در داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک پاس در عرض دقیق، دیپای را در دهانه دروازه صاحب موقعیت کرد، مهاجم هلندی ها اما نتوانست از این پاس استفاده لازم را بکند و ضربه او در میان بهت خودش و سایر بازیکنان هلند از کنار دروازه راهی اوت شد.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.