کد خبر: 1762198/1 زمان: 11:50   1400/03/28 بازدید: 1,724

مناف هاشمی: به ورزشی‌ها علاقه مندم

اعضای هیات رئیسه انجمن مدیران رسانه های ورزشی ایران با حضور در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با دکتر مناف هاشمی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار که کاظم مرتضوی، مهدی بگلری و محمد رضا نصرالله زاده در آن حضور داشتند، دکتر مناف هاشمی ضمن بیان اهمیت رسانه های ورزشی در شادابی جامعه جوان کشور گفت: ما در معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافیک و شما هم در انجمن مدیران رسانه های ورزشی هر کدام بدلیل پتانسیل های خوبی که در اختیار داریم، می توانیم به هم در بسیاری از زمینه ها کمک کنیم و اگر این اتفاق بیفتد، اطمینان دارم که بسیاری از کارها خود به خود درست خواهد شد.


مناف هاشمی در ادامه همین بحث گفت: هر کس باید در جایگاه خودش نقش آفرینی کند. یعنی ورزشی ها در جایگاه خودشان، رسانه ها در جایگاه خودشان و ما نیز در جایگاه خودمان باید کارهای تاثیرگزار انجام دهیم تا اتفاقات خوبی بیفتد.


معاونت حمل و نقل و ترافیک در ادامه گفت: من به دلیل حضور ٤ ساله ام در وزارت ورزش و جوانان، خودم را یک ورزشی می دانم و اعتقاد دارم که در دوران ما اتفاقات خوبی در خصوص افزایش بودجه در وزارت افتاد.


مناف هاشمی گفت: عمده افراد فعال در حوزه ورزش مورد علاقه ما هستند، چرا که کار ارزشمندی را انجام داده و در ایجاد شادی برای مردم نقش دارند.


در پایان این دیدار و با صحبت‌هایی که انجام گرفت، مقرر گشت که میزان همکاریهای طرفین با یکدیگر از این پس افزایش یابد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.