کد خبر: 1762205/1 زمان: 10:22   1400/03/28 بازدید: 2,005

پس از شکست برابر هلند؛

سرمربی اتریش: به اندازه کافی شجاع نبودیم

اتریش شب گذشته با دو گل مغلوب هلند شد تا فرانکو فودا، سرمربی این تیم، از شجاع نبودن تیمش گلایه کند.

به گزارش "ورزش سه"، اتریش شب گذشته در دومین دیدار خود در یورو 2020 برابر هلند 2-0 شکست خورد تا با سه امتیازی که از نخستین بازی خود کسب کرده است، چشم به آخرین مسابقه مرحله گروهی در گروه C این رقابت ها برابر اوکراین داشته باشد.

شاگردان فودا در مسابقه شب گذشته عرصه را به طور کامل به هلندی ها باخته بودند و جز چند شانس معدود و نصفه و نیمه نتوانستند در محوطه جریمه حریف موثر ظاهر شوند.

 

 

فودا پس از مسابقه گفت: "ما به اندازه کافی شجاع نبودیم. ما به راحتی خیلی از توپ ها را لو دادیم و آنها را به زدن ضد حمله دعوت کردیم. چند موقعیت اندک ایجاد کردیم اما به اندازه کافی تاثیرگذار نبودیم که بتوانی آنها را تبدیل به گل کنیم.

ما سعی کردیم به جای نفوذ به محوطه جریمه، در جناحین و عمق بازی کنیم. اما حریف خیلی خوب بازی کرد، آنها همیشه متمرکز و فشرده بودند و به خوبی دفاع می کردند.

ما یا نتوانستیم از آنها عبور کنیم و یا نتوانستیم به سمت دروازه شلیک کنیم. به اندازه کافی مصمم نبودیم، بی هدف بودیم. این برای پیشرفت کافی نبود."

 

 

سرمربی اتریش  احساس می کرد که تیمش در زمان مالکیت توپ باید بیشتر مراقب توپ می بود. اتریش در نیمه دوم نمایش بهتری داشت، هرچند این واقعیت که اتریشی ها فقط یک شوت به سمت دروازه داشتند، به خوبی نشان دهنده سطح بازی آنها بود.

 

 

فودا اضافه کرد: "تیم هلندی انتقال خوبی داشت و نقاط ضعفی در بازی دفاعی ما وجود داشت. هر توپی که ما از دست دادیم منجر به ضرر دیدن ما شد، اما بعد از گل دوم آنها ما هر چه در توان داشتیم ارائه کردیم. هر چند باید بگویم که خوش شانس بودیم که آنها گل سوم را نزدند.

ما می خواستیم به چیزهای بیشتری برسیم، اما در مقابل تیمی برتر با مهاجمانیش بسیار خوب بازی کردیم. همه چیز را امتحان کردیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.