کد خبر: 1762221/1 زمان: 12:01   1400/03/28 بازدید: 5,618

دعوت از کریمی و امامی برای کمک به تیم المپیکی

کادر فنی تیم ملی آزاد کشورمان از علیرضا کریمی و یونس امامی که شانس حضور در مسابقات جهانی نروژ را هم دارند دعوت کرده است که با حضور در اردوی بعدی به تیم اعزامی به المپیک توکیو کمک کنند.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، در پایان جام زیلکوفسکی لهستان ترکیب المپیکی تیم ملی آزاد تکمیل شد. پیش از آن رضا اطری، مرتضی قیاسی و حسین یزدانی طی مسابقه انتخابی درون اردویی و شکست حریفان‌شان، حضور خود در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد در توکیو را قطعی کرده بودند.

 

براساس این گزارش، مصطفی حسین‌خانی، محمدحسین محمدیان و امیرحسین زارع نیز در تورنمنت لهستان به مدال طلا رسیده و صاحب دوبنده تیم ملی آزاد شدند.

 

در بازگشت از ورشو و پس از دو روز استراحت، از بین هشت نفر اعزامی به تورنمنت لهستان، تنها چهار ملی‌پوش (اطری، حسین‌خانی، محمدیان و زارع) به اردوی تیم ملی بازگشتند.

 

در ادامه کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد از علیرضا کریمی و یونس امامی مدعیان اوزان 97 و 74 کیلوگرم خواست که از اردوی بعدی به خانه کشتی بیایند.

 

دو کشتی‌گیر علاوه بر اینکه با حضور در اردو در کنار یار المپیکی خود خواهند بود و در راه آماده‌سازی او کمک خواهند کرد، خودشان نیز به آمادگی مطلوب خواهند رسید.

 

هر دو نفر شانس حضور در مسابقات جهانی 2021 نروژ را دارند، مسابقاتی که دو ماه بعد از المپیک به انجام خواهد رسید.

 
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.