کد خبر: 1762362/34 زمان: 10:49   1400/03/29 بازدید: 6,724

سرمربی گل ریحان تغییر کرد 

برای چندمین بار در فصل جاری سرمربی تیم گل ریحان در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور تغییر کرد. 

به گزارش "ورزش سه"، این بار قرعه به نام علی جانملکی افتاد؛ مدافع سال های نه چندان دور فوتبال کشور. او جانشین محمود شافعی شده است. این در حالی است که گل ریحان هیچ شانسی برای ادامه ی حضور در جمع تیم های دسته اولی ندارد و سقوطش به دسته ی پایین تر قطعی شده است. به یاد داریم در فصول گذشته گل ریحان برای صعود به لیگ برتر با حریفان رقابت می کرد و در این مسیر مربیان اسمی چون یحیی گل محمدی – مجتبی حسینی و فراز کمالوند را بخدمت گرفت. 

 

گل ریحان با 18 امتیاز از 29 بازی در قعر جدول بازی های لیگ یک قرار دارد و همان طور که اشاره شد شانس این تیم برای بقاء در جدول بازی ها صفر است. دروازه ی این تیم در 29 بازی سپری شده هم 57 بار باز شده است. گل ریحان در بازی پیش رو یعنی در هفته ی سی ام باید به مصاف هوادار صدرنشین مسابقات برود. به هر صورت در بازی های باقی مانده انتظار از گل ریحان این است در برابر حریفان با همه ی توان بازی کند حتی اگر نتیجه ای که در بازی های این تیم رقم می خورد به سود حریفان باشد. 

 

در لیگ یک 18 تیم حضور دارند که در پایان تیم های اول و دوم به لیگ برتر صعود می کنند و سه تیم انتهای جدول هم دسته دومی خواهند شد. محمود شافعی سرمربی گل ریحان یکی دو هفته ی پیش و بعد از شکست 3-2 در برابر گل ریحان برخی از بازیکنانش را متهم به کم کاری کرده بود!

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.