کد خبر: 1762401/39 زمان: 13:35   1400/03/29 بازدید: 122,482

مرادمند: حمیداوی چک‌های رضایتم را به دیگران سپرده است

تهدید ستاره استقلال؛ شب بازی بازداشتت می‌کنیم!

محمدحسین مرادمند در گفت و گو با "ورزش سه" اعلام کرد چک‌هایی که برای صدور رضایتنامه اش از باشگاه مشهدی صادر کرده، برایش دردسرساز شده است.

به گزارش "ورزش سه"، مشکلات مالی باشگاه استقلال هرروز ابعاد جدیدی پیدا می کند و دردسرهای تازه ای را برای اعضای این تیم ایجاد می کند. حالا نوبت به محمدحسین مرادمند مدافع آبی ها رسیده تا یک اتفاق عجیب را تجربه کند.


مرادمند که در ابتدای فصل جاری لیگ برتر از باشگاه شهرخودرو(پدیده کنونی) راهی استقلال شد، به خاطر آنکه رضایتنامه اش را دریافت کند، باید مبلغی را به باشگاه مشهدی پرداخت می کرد. در آن زمان توافق شد که باشگاه استقلال مبلغ یک میلیارد و 250 میلیون تومان بابت این رضایتنامه پرداخت کند. البته چون باشگاه آن زمان پولی در بساط نداشت، قرار شد که این مبلغ را مرادمند طی ۳ فقره چک از حساب شخصی اش به باشگاه مشهدی بدهد و باشگاه استقلال در 3 قسط مبلغ مذکور را طی پاییز و زمستان 99 به حسابش واریز کند.


این اتفاق رخ داد و مرادمند چک‌های شخصی اش  را به باشگاه پدیده داد. این در شرایطی است که بدقولی باشگاه استقلال باعث شده با گذشت حدود 6 ماه از زمان توافق مرادمند و باشگاه هیچ پولی به حساب مرادمند نرود.


از سوی دیگر حمیداوی مالک سابق شهرخودرو(پدیده) نیز چک‌های مرادمند را خرج کرده و حالا یک دردسر جدید برای این ستاره آبی ها ایجاد شده است.


حالا افرادی که چک‌های مرادمند را در دست دارند از این بازیکن به خاطر وصول نشدن مبلغ شکایت کرده‌اند و قصد دارند حکم جلب این بازیکن را بگیرند.


این مساله سبب شد تا بعد از ورود کاروان استقلال از عربستان به تهران، پاسپورت مرادمند هم ضبط شود و به طور رسمی این بازیکن ممنوع الخروج باشد.


مرادمند نیز از این موضوع بسیار دلخور است و گلایه اش را به گوش مسئولان استقلال رسانده اما تاکنون به نتیجه ای نرسیده است.


او در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره مساله پیش آمده عنوان کرد: بخاطر پاس نشدن چک‌های رضایتنامه‌ انتقالم به استقلال گفتند با حکم جلب شب قبل بازی با استقلال به هتل می‌آییم!

 

وی درباره مسائل پیش آمده در این خصوص تاکید کرد: به دنبال پرداخت بخشی از رقم قرارداد رضایتنامه‌ام به باشگاه شهرخودرو، دو چک 500میلیونی و یک چک 250میلیونی من به تاریخ‌های 9، 10 و 11 هم از سوی شهرخودرو از من گرفته شد که متاسفانه با مشکل در پرداختی‌های استقلال تهران برگشت خورد.

 

مدافع استقلال افزود: این چک‌ها از جانب آقای حمیداوی به دست این و آن سپرده شده که ابتدا با تهدید به دنبال وصول بودند و اکنون نیز با حکم به دنبال جلب من هستند. این موضوع از همان موقع که در عربستان درگیر بازی‌های آسیایی بودیم شروع شد که تمام این موارد را به آقای مددی مدیرعامل باشگاه منعکس کردم و هر بار قرار شد که حل کنند اما اکنون نه تنها حل نشده که حکم جلب برای من صادر شده و ایشان هم اصلا تلفن مرا جواب نمی‌دهد.

 

مرادمند همچنین گفت: متاسفانه ارقام پرداختی و درصدی که استقلال در این چند وقت به من داده است همواره پایین‌تر از ارقام چک‌ها بوده و هر بار هم قول حل شدن این مشکل به من داده شده است.
مدافع استقلال در پایان افزود: متاسفانه به من گفته‌اند که شب بازی با پدیده با حکم جلب من جلوی در هتل خواهند آمد و من واقعا نمی‌دانم قرار است چه اتفاقی رخ بدهد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.