کد خبر: 1762528/58 زمان: 00:19   1400/03/30 بازدید: 41,274

شادی معنادار و مشترک انریکه و موراتا (عکس)

مهاجم تیم ملی اسپانیا پاسخ اعتماد سرمربی تیم را با گلزنی در بازی امشب داد.

به گزارش ورزش سه، تیم ملی اسپانیا در بازی اول خود در یورو 2020 با نتیجه بدون گل مقابل سوئد متوقف شد؛ آلوارو موراتا، مهاجم اسپانیایی ها در این دیدار بارها در موقعیت های مناسب گلزنی قرار گرفت اما نتوانست دروازه حریف را باز کند. در چنین شرایطی بود که انتقادات از او به اوج رسید و بسیاری از هواداران اسپانیا معتقد بودند که انریکه نباید در بازی حساس با لهستان موراتا را در ترکیب اصلی قرار دهد.

 

 

واکنش انریکه به این انتقادات اما جالب بود؛ او روز گذشته با حمایت کامل از مهاجم تیمش گفت: "آلوارو موراتا فردا در ترکیب ثابت قرار خواهد گرفت و من به او گفتم به کارت ادامه بده. فردا موراتا و 10 بازیکن دیگر در ترکیب قرار خواهند داشت و بگذارید هواداران اگر ناراضی هستند سوت زده و هو بکنند."

 

انریکه امشب به وعده خود عمل کرد و موراتا را در ترکیب اصلی قرار داد؛ در پاسخ به اعتماد سرمربی تیم، موراتا امشب موفق شد در دقیقه 26 پاس جرارد مورنو را در دهانه دروازه به گل تبدیل کند؛ گلی که ابتدا داور آن را مردود اعلام کرد اما پس از بررسی صحنه و به کمک VAR صحیح تشخیص داده شد تا مهاجم اسپانیایی ها با به ثمر رساندن آن از زیر فشارهایی که طی روزهای اخیر به او وارد شده بود، رهایی یابد.

 

 

آلوارو موراتا بعد از باز کردن دروازه لهستان در حالی که به شدت خوشحال بود به سمت انریکه رفته و او را به آغوش کشید تا ضمن تشکر از اعتماد سرمربی تیم، شادی گل اش را با او تقسیم کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.