کد خبر: 1762559/56 زمان: 09:57   1400/03/30 بازدید: 12,953

با تشکر از حامیان مالی 

تدارک جدی امارات برای دور دوم مقدماتی جام جهانی

فدراسیون فوتبال از کلیه حامیان رسمی فدراسیون در جهت صعود این تیم به مرحله سوم و پایانی مقدماتی جام جهانی تشکر کرد.

به گزارش "ورزش سه"، حامیان رسمی فدراسیون فوتبال امارات شامل هواپیمایی اتحاد، شرکت مخابراتی اتصالات و هولدینگ ADQ هستند که از طرق پشتیبانی و حمایت مداوم به تیم ملی فوتبال امارات در رقابت های مقدماتی جام جهانی کمک کردند.


امارات که در دور پیشین مسابقات شرایطی مشابه ایران داشت، با 4 پیروزی به دور بعدی مقدماتی جام جهانی صعود کرد و حالا در رتبه دوم پلی آف قرار گرفته است.
کشور امارات سابقه یک دور حضور در جام جهانی در سال 1990 را دارد اما پس از آن هرگز در مسابقات مقدماتی جام جهانی موفق عمل نکرده است. با این حال، آنها با مربیگری برت فن مارویک هلندی امیدوارند در رقابت های پیش رو که از شهریور آغاز می شود، درخشش خوبی داشته باشند.


دبیرکل فدراسیون فوتبال امارات در مراسم تجلیل از حامیان مالی تشکر کرد و به نقش برجسته آنها در موفقیت تیم ملی اشاره کرد. او همچنین در صحبت هایش گفت امارات میزبانی متمایزی در رقابت های مقدماتی جام جهانی داشت و اثبات کرد برای میزبانی از رویدادها و مسابقات مهم ورزشی یک مقصد مطلوب برای کل جهان است. به این ترتیب، آنها برای میزبانی رقابت ها در دور بعد نیز اعلام آمادگی کرده اند.

 


کشور امارات با توجه به در اختیار داشتن تکنولوژی VAR و همچنین نداشتن مسائلی که کشورهایی مثل ایران را تهدید می کند به طور حتم میزبانی مسابقات خود خواهد بود و همچنین احتمال دارد که بازی های خانگی چند تیم ملی دیگر نیز به این کشور منتقل بشود.


در عین حال اگر قرار بر برگزاری متمرکز مسابقات باشد، امارات یکی از مدعیان اصلی دریافت میزبانی است. آنها که در سالهای گذشته در این زمینه تحت تأثیر کشور قطر بوده اند، قصد دارند دوباره موقعیت خود را در قاره آسیا به دست بیاورند.
امارات که در مرحله مقدماتی جام جهانی از چند ستاره خارجی هم استفاده کرده، تیمی است که اگر چه نیروی انسانی فوق العاده ای ندارد اما باید نسبت به سازماندهی و شرایط فنی آن محتاط بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.