کد خبر: 1762564/1 زمان: 10:06   1400/03/30 بازدید: 7,032

پس از تساوی اسپانیا؛

موراتا: بگذارید مردم هر چه که می‌خواهند بگویند

آلوارو موراتا، مهاجم اسپانیا، شب گذشته موفق شد برای لاروخا گلزنی کند، اما همچنین یک فرصت خوب گلزنی را از دست داد تا اسپانیایی ها باز هم نتوانند به تساوی رضایت دهند.

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته اسپانیا در دومین بازی خود در یورو 2020 به مصاف لهستان رفت. شب برای موراتا خوب شروع شد، حتی پیش از آنکه سوت آغاز مسابقه به صدا در بیاید. هواداران حاضر در ورزشگاه که متوجه شده بودند سوت ها و هو کردن های بازی قبلی کمکی به بهتر شدن عملکرد این مهاجم در زمین بازی نمی کند، به محض ورود او به زمین تشویقی کر کننده را آغاز کردند و همچنین هنگامی که نام او از بلندگوی ورزشگاه خوانده شد، به شدت برای این بازیکن دست زدند تا مهاجم اسپانیا با روحیه ای مضاعف و دلگرم به پشتیبانی هواداران پا به زمین بازی بگذارد و با اعتماد به نفسی که او گرفت، موراتا خیلی بیشتر شبیه به خودش شده بود.

 

 

از آنجا که موراتا این بار شب را با تردید آغاز نکرده بود، او با انگیزه و اعتماد به نفس زیادی کار خود را شروع کرد و همه کار را درست انجام داد. اما نمایش موراتا با گل سنجیده می شود و در این مسابقه او برای اولین بار در یورو 2020 موفق شد تا توپ را به تور دروازه بدوزد. روی حرکت جرارد مورنو از سمت راست و پاس او به پشت مدافعان لهستان بود که موراتا با یک ضربه دقیق کار را تمام کرد. ابتدا کمک داور پرچم را بالا برد و داور آفساید اعلام کرد. موراتا که به این بدبیاری ها عادت دارد، اعتراض زیادی نکرد، او به VAR اعتماد داشت و VAR این بار به مهاجم جوان لاروخا شادی بخشید. گل پذیرفته شد.

 

 

روی اسکوربورد نتیجه 1-0 به سود اسپانیا نقش بست و موراتا با کسی که این روزها بیشترین اعتماد به نفس را به او داده است شادی اش را قسمت کرد: لوییز انریکه. سرمربی که از اعتماد خود به مهاجم جوانش شاد بود، موراتا را در آغوش کشید.

 در حالی که موراتا همچنان مشغول شادی با نیمکت اسپانیا بود، سکوهای لا کارتوخا نام او را فریاد زدند و او سپس گل را به همسرش آلیس کامپلو تقدیم کرد.

 

 

در نیمه دوم اوضاع تغییر کرد، مهاجم اسپانیا سه موقعیت گلزنی به دست آورد که هر سه به هدر رفتند و لواندوفسکی توانست گل تساوی لهستان را به ثمر برساند و موراتا تعویض شد.

بهترین فرصت گلزنی برای اسپانیا ضربه پنالتی بود که جرارد مورنو به تیر دروازه کوبید و موراتا نیز در ریباند توپ را با فاصله زیاد به بیرون زد.

نتیجه نهایی برای اسپانیا بسیار ناامیدکننده بود؛ یک تساوی دیگر و خطر حذف زودهنگام از یورو 2020.

 

 

موراتا پس از بازی در حالی که بسیار ناراحت به نظر می رسید، گفت: "یک بازی دیگر که فرصت را از دست دادیم. یک فرصت نهایی داریم تا بتوانیم خودمان را به جمع 16 تیم برسانیم. نمی دانم دیگر چه بگویم. هر چه که بگویم بعدا...

بازی از دست ما در رفت. ما شانس هایی داشتیم که یپروز شویم اما فوتبال همین است. گل من اهمیتی ندارد چرا که ما مساوی کردیم. من اهمیتی نمی دهم که گل بزنم یا نه، چیزی که من می خواهم پیروزی است و ما پیروز نشدیم.

از مربی به خاطر اعتمادی که به من کرد تشکر می کنم. رقابت هنوز ادامه دارد و ما باید این نتیجه را فراموش کرده و به جلو حرکت کنیم. وقتی به لحظات سخت بر می خوری باید تمام تلاشت را بکنی و پیش بروی. مردم هر چه که بخواهند می گویند، من الان نمی توانم نگران این حرف ها باشم... ما در کشوری هستیم که مردم آزادند هر چه که می خواهند به راحتی بگویند، بگذارید هر چه که می خواهند بگویند، ما در بازی بعدی تمام تلاش خود را خواهیم کرد."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.