کد خبر: 1762572/1 زمان: 10:42   1400/03/30 بازدید: 27,305

سرنوشت نامعلوم ستاره دانمارک؛

اریکسن به زندگی بازگشت، به فوتبال چطور؟

سابرینا کویست ینسن، همسر کریستین اریکسن، پس از کابوسی که در استادیوم پارکن از سر گذراند، حالا تنها به دنبال آرامش است.

به گزارش "ورزش سه"، صحنه ایست قلبی کریستین اریکسن در بازی دانمارک برابر فنلاند در سراسر جهان بینندگان را شوکه کرد. تصاویری از سابرینا، همسر کریستین، نیز در تمام رسانه های دنیا منتشر شد که در کنار زمین گریان نگران جان او بود و اعضای تیم ملی دانمارک از جمله سیمون کیائر، کاپیتان دانمارک، و کاسپر اشمایکل، دروازه‌بان این تیم، به او دلداری می دادند.

 

 

یک هفته پس از اتفاقات بازی دانمارک و فنلاند، پس از ترخیص شدن اریکسن از بیمارستان، سابرینا برای نخستین بار درباره حال کریستین اریکسن و همچنین اتفاقات آن روز، با گاتزتا دلا اسپورت صحبت کرده است.

سابرینا گفت: "کریس خوب است. حالا در خانه هستیم و به کمی آرامش و سکوت نیاز داریم."

 

 

کریستین اریکسن که مجبور شده است یک دستگاه ضربان ساز ICD در قلب خود کار بگذارد، پس از ترخیص از بیمارستان در روز جمعه به همراه خانواده اش نخست به دیدار اعضای تیم ملی دانمارک رفت. گزارش شده است که اریکسن دست در دست پسرش به هتل محل اقامت تیم ملی دانمارک رفته است.

 

 

روز شنبه آندرس اسکو اولسن، یکی از بازیکنان تیم ملی دانمارک، درباره ملاقات با اریکسن گفت: "اینکه او را نه فقط از طریق تماس ویدیویی بلکه از نزدیک و با چشمان خودم می دیدم خیلی عالی بود.

لمس کردن او و دیدن خنده اش، دانستن اینکه کریستین و خانواده اش حالشان خوب است، قلبا من را خوشحال کرد و احساس خیلی خوبی به من داد. بعد از اتفاقی که افتاد مهم ترین چیز این است که الان حال کریستین خوب است."

 

 

طبق گزارش گاتزتا دلو اسپورت اریکسن به همراه خانواده اش اکنون در شهر اودنسه دانمارک حضور دارد. درباره آینده فوتبال این بازیکن در هفته های آتی توسط مدیران اینتر، تیم پزشکی و خود اریکسن تصمیم گیری خواهد شد.

گزارش شده است که باشگاه اینتر از فدراسیون فوتبال دانمارک درخواست کرده است که پرونده پزشکی اریکسن در اختیار آنها گذاشته شود. همچنین گفته می شود که در ماه جولای و وقتی اریکسن به میلان بازگشت، او مورد معاینات قلبی و عروقی بیشتری قرار خواهد گرفت.

تنها آن زمان است که مشخص خواهد شد آیا فوتبال کریستین اریکسن به پایان رسیده و یا این بازیکن  می تواند به کار خود ادامه دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.