کد خبر: 1762627/29 زمان: 14:25   1400/03/30 بازدید: 37,547

گزارش؛

مورد عجیب قرارداد ممفیس دیپای با بارسلونا

ممفیس دیپای از این پس بازیکن بارسلونا خواهد بود ولی قرارداد او یک مورد غیرمعمول در خود دارد.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته سرانجام انتقال ممفیس دیپای به بارسا نهایی شد. مهاجم هلندی لیون پس از یک سال به آرزوی خود رسید و از فصل بعد با پیراهن بارسا به میدان خواهد رفت.

او درخواست مستقیم رونالد کومان بود ولی سال گذشته به دلیل درخواست 25 میلیون یورویی لیون نتوانست به بارسا ملحق شود. یک سال بعد او به عنوان بازیکن آزاد تبدیل به بازیکن جدید بلوگرانا شد.

 

 

 

 

نکته جالب و البته عجیب در قرارداد دیپای با بارسلونا، مدت زمان آن است. دیپای تنها تا 2023 با بارسا قرارداد بسته؛ در حالی که ابتدا قرار بود قراردادش سه ساله باشد. مدت زمان معمول قرارداد بازیکنان حرفه ای سه تا 5 سال است ولی دیپای با بارسا دو ساله بسته که دلیل آن عدم اطمینان او به ادامه کار رونالد کومان در بارسلوناست.

دیپای می داند که علت اصلی حضورش در بارسا در واقع درخواست کومان بوده و این مربی در پایان فصل قراردادش به اتمام خواهد رسید. دیپای می خواهد در پایان فصل که یک سال دیگر از قراردادش باقی خواهد ماند، خودش کنترل آینده اش را در دست بگیرد.

طبعا اگر کومان اخراج شود و دیپای هم نتواند درخشش لازم را داشته باشد، با وضعیت قرارداد فعلی، جدایی او راحت خواهد بود. بارسلونا جزئیات بیشتری از قرارداد از جمله بند فسخ و مسائل دیگر را اعلام نکرده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.