کد خبر: 1762633/39 زمان: 15:20   1400/03/30 بازدید: 54,851

گفتند مددی کیان باشگاه است و باید عذرخواهی کنم

اسماعیلی: شما حیرت انگیزید آقای مددی !

هافبک استقلال نسبت به صحبت های احمد مددی موضع‌گیری تندی انجام داد؛ او می‌گوید مددی با عوام‌فریبی قصد دارد هواداران را علیه خودش کند.

به گزارش "ورزش سه"، فرشید اسماعیلی یکی از بازیکنان ناراضی استقلال نسبت به مسائل مالی است. او چند روزی است به خاطر مشکلات مالی حضور در تمرینات را تحریم کرده، امروز با اظهارنظر احمد مددی مدیرعامل باشگاه درباره خودش مواجه شد. مددی گفته بود که اسماعیلی به غیر از دریافتی از مشاور هیات مدیره 37 درصد از قراردادش را نیز دریافت کرده که همین مساله خشم این بازیکن را در پی داشته است.


فرشید اسماعیلی درباره ادعای مددی درباره پرداختی 37 درصدی و برخی مسائل دیگر صحبت‌هایی را انجام داد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

 


**ادعای مددی غلط است
 این حرف های مددی کاملا غلط است و همیشه با احتساب تصورات خود می‌خواهد چهره حق به جانب بگیرد. آنهم در یک شرایط ناعادلانه. خود هیات مدیره محترم هم در مورد اعتراض به حق من به مددی آن را تایید کردند.

 


**جریمه‌ام کردند اما معلوم شد یک نفر به جای من نامه را امضا کرده
یک جریمه ١٦ درصدی؜ را مددی و کمیته انضباطی به من تحمیل کردند و من فقط برای بازگشت به تیم و تمرینات سکوت کردم. جریمه‌ای که به خاطر ماجراهای سال قبل در نظر گرفته شد و بعدا معلوم شد یک نفر دیگر به جای من و بدون اطلاع من نامه ندامت را امضا کرده است.

 


**سال قبل را تسویه کردند، اما دوباره جریمه کردند!
امسال هم یک جریمه به خاطر اعتراضی که کرده بودم در نظر گرفتند و به من تحمیل شد. جالب اینکه امروز رسما مددی حرف هایم را تایید کرده است. یعنی روال باشگاه استقلال اینطوری شده که یک بار تسویه حساب فصل قبل را انجام می‌دهند و بعدا یک پرونده جدید از فصل قبل برای کم کردن دوباره حقوق مان باز می کنند!

 


**پنهان شدن راهکار مناسبی نیست
واقعا اگر قرار به صحبت در مورد تمام ماجراست، بهتر است که ایشان منصفانه حرف بزند. پنهان شدن پشت میکروفون ها و نیامدن سر تمرینات راه مناسبی برای جوابگویی نیست. همانطور که در دفتر ایشان باز است، همه بازیکنان هم از آمدن ایشان  به تمرینات استقبال می کنند.

 


**از انتشار قراردادها استقبال می‌کنیم
در مورد انتشار قرارداد ها هیچ مشکلی نداریم و  استقبال می کنیم . اگر قراراست این کار انجام شود در مورد همه جزییات صحبت کنیم. من قراردادم با استقلال تمام شده بود و قرارداد جدید امضا کردم ، آن زمان با تهدید و فشار که قرارداد امضا نکردم.

 


**اگر نامداری نبود، هیچ کس تمدید نمی‌کرد
اینکه من از آقای نامداری پول گرفتم مربوط به قبل از امضای قرارداد جدید بود و خارج از قرارداد بود. همین آقای نامداری اگر نبود هیچکدام از بازیکنان استقلال قراردادهایشان را تمدید نمی‌کردند و یا بازیکنی با این تیم قرارداد امضا نمی کرد.

 

 

 


**انتظار دارید یک ماه به آخر فصل برای مددی کف بزنیم؟
ما در مورد شرایط باشگاه استقلال حرف می زنیم و از این شرایط  ناراضی هستیم. باشگاه متعهد به پرداخت ٥٠ درصد  به همه بازیکنان تا نیم فصل بوده  ولی انجام نشد. وقتی مدیرعامل به تعهداتش عمل نمی کند چطور می خواهید یک ماه به انتهای فصل بازیکن ها برای مدیرعامل کف بزنند؟

 


**رفتار مددی و عواملش حیرت‌انگیز است
رفتاری که با من شد واقعا عجیب بود .همه می‌توانند شهادت بدهند در جلسه کمیته انضباطی اول که باز هم می‌گویم ناعادلانه  و به شدت نامحترمانه بود ، یک بار از من خواستند ازمددی عذرخواهی کنم و این عذرخواهی را رسانه ای کنم و بعد از چند روز در جلسه ای دیگر از من خواستند که چون به کیان باشگاه( مدیر عامل) ضربه زده ام، دوباره عذرخواهی کنم. این رفتار مددی و عواملش واقعا حیرت انگیز است،  وقتی چنین رفتارهایی را می بینیم مسلما هیچ بازیکنی در استقلال حرف های او را باور نمی کند.

 


**فوتبال ما از فیفا جدا است؟
اما یک اشکال عمده و بزرگ در تمام قراردادهای ما بازیکنان فوتبال وجود دارد و هیچ سازمان یا مدیری از حقوق بازیکنان دفاع نمی کند. اگر فوتبال ما تافته جدا بافته از قوانین فیفاست امروز به ما بگویند. نه فقط استقلال که حتی  بازیکنان تیم های دیگر هم چنین وضعیتی دارند، اگر طبق قانون دو ماه تاخیر حقوق باعث فسخ یکطرفه و به حق شود همانطور که فیفا آن را تاکید کرده است، آنوقت مدیران باشگاه‌ها هم می‌دانند چقدر و چطور هزینه کنند.

 


**باید تا بهمن 50 درصد به من پول می‌دادند

من کمتر از یک ماه قبل اخطار دادم که باید ٥٠٪؜ تا نیم فصل طبق قرارداد بگیرم ولی مددی هیچ کاری نکرد و اصلا توجه نکرد و فقط پاراف کرد وحالا در رسانه ها در مورد پرداختی های من صحبت می کند. در حالی‌که تا بهمن ماه موظف به پرداخت ٥٠٪؜ بود حالا کم کاری خودش را با اعلام پرداخت ٣٧ درصدی می خواهد توجیه کند. بهتر است که واقعیت را تمام و کمال بگوید که به چه کسی این مبلغ را داده است. نکند مثل همان نامه ای باشد که من امضا نکرده ام؟!

 

 


**سازمان لیگ فقط پشتیبان باشگاه‌ها است
اگر من حق دارم که طبق دو ماه تاخیر حقوق یک طرفه فسخ کنم، سازمان لیگ یا کمیته تعیین وضعیت اعلام کند، اگر هم سازمان لیگ فراتر از فیفاست و فقط پشتیبان باشگاه هاست رسما اعلام کند بازیکنان فوتبال هیچ حقی ندارند.

 


**آقای مددی! جواب نامه یکماه پیش را نداده‌ای
آقای مددی! شما که در مورد دریافتی های من صحبت می کنید هنوز جواب نامه یک ماه قبل من را ندادید و درخواست من را به ذیحساب حواله داده اید.

 


**مدارکی دارم که نشان می‌دهد عوام‌فریب هستید
از اینکه قرارداد من و دریافتی ام را نشان دهید ترسی ندارم ولی من هم مدارکی دارم که نشان می دهد شما عوام فریبی می کنید و من چنین دریافتی نداشتم و شما به طور واضح اذعان می کنید که در تعهدات خود کوتاهی کردید و مهم تر از همه اینکه اگر از ابتدای فصل به خاطر همان اتفاقاتی که حتما خاطرتان هست تا امروز سکوت کردم و کوتاه آمدم به خاطر تیمم و طرفداران بوده ولی شما رفتار متفاوتی داشتید و حالا طلبکار هم هستید.

 


**دیگر سکوت نمی‌کنم
این بار سکوت نمی کنم و حق خودم می‌دانم که در مورد بی تعهدی شما از خودم و حقوقم دفاع کنم و جلوی توهین و فرافکنی شما را بگیرم تا عمدا مرا جلوی طرفداران قرارندهید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.