کد خبر: 1762661/29 زمان: 18:01   1400/03/30 بازدید: 43,430

گرت بیل:

به رئال بر می گردم؛ کار با آنچلوتی فوق العاده است

ستاره ولزی تایید کرد که به رئال بر می گردد و فصل بعد برای این باشگاه و زیر نظر کارلو آنچلوتی بازی خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، ماه قبل بود که زین الدین زیدان از سرمربیگری رئال استعفا کرد. سران باشگاه سه هفته پیش با کارلو آنچلوتی بر سر جانشینی زیزو به توافق رسیدند و به این ترتیب کارلتو پس از شش سال به رئال بازگشت.

 

 

 

 

او بین سال های 2013 تا 2015 سرمربی رئال بود و با این تیم به 4 جام ارزشمند از جمله لیگ قهرمانان دست یافت. در تیم کارلتو، گرت بیل یکی از ستاره های بزرگ و تاثیرگذار بود ولی ستاره ولزی از سال 2018 دیگر نتوانسته در سطح گذشته کار کند و البته نمی توان نقش اختلافات او و زین الدین زیدان را در این مهم انکار کرد.

بیل که این روزها با ولز حضور خوبی در یورو 2020 دارد قبلا از بازگشت کارلتو ابراز خوشحال کرده بود و یک بار دیگر از کار زیر نظر سرمربی ایتالیایی استقبال کرد. اوم با اتمام قرارداد قرضی اش در تاتنهام باید به رئال برگردد تا سال پایانی قراردادش را پشت سر بگذارد.

 

 

 

 

بیل در مورد کار دوباره با آنچلوتی گفت:« بله، باید به رئال برگردم و البته چاره ای دیگر هم نیست چون من با این باشگاه قرارداد دارم و آنچلوتی هم از این فصل دوباره سرمربی رئال خواهد بود.  فقط می توانم بگویم که رابطه خیلی خوبی با آنچلوتی دارم و او مربی بسیار بزرگی است. معتقدم او در رئال کارهای بزرگی انجام خواهد داد.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.