کد خبر: 1762951/39 زمان: 19:31   1400/03/31 بازدید: 27,613

توصیه رحمتی به مرادمند درباره چک برگشتی‌اش(عکس)

سرمربی پدیده از سرمربی پدیده از مرادمند خواست بگوید که چک او دست باشگاه مشهدی نیست. خواست بگوید که چک او دست باشگاه مشهدی نیست.

به گزارش "ورزش سه"، محمدحسین مرادمند طی روزهای گذشته به خاطر چک برگشتی اش حسابی به دردسر افتاد و این ماجرا امروز به هتل محل اقامت استقلالی‌ها نیز کشیده شد.


بعد از این مساله برخی افراد در فضای مجازی نسبت به مهدی رحمتی و مسئولان پدیده موضع گرفتند. تصور برخی طرفداران استقلال بر این بود که رحمتی و سایر اعضای باشگاه مشهدی خواسته‌اند با تهدید مدافع آبی ها به خاطر چک برگشتی اش قبل از بازی او را تحت فشار بگذارند اما واقعیت این ماجرا چیز دیگری است. 


چکی که مرادمند به خاطر آن به دردسر افتاده در زمان مالکیت فرهاد حمیداوی برشهرخودرو خرج شده و طلبکار جدید او هیچ ارتباطی به فوتبال و باشگاه پدیده ندارد. 


همین موضوع باعث گفت و گوی چند ثانیه‌ای رحمتی با مرادمند شد. قبل از بازی امروز استقلال و پدیده اتفاق جالبی رخ داد؛ وقتی مرادمند به سمت نیمکت پدیده رفت و با مهدی رحمتی و سایرین دیدار کرد، سرمربی تیم مشهدی از مرادمند خواست مصاحبه ای انجام بدهد و بگوید که چک های او دست باشگاه پدیده نیست.


مرادمند نیز خطاب به رحمتی گفت که در این خصوص صحبت کرده و گفته که چک هایش توسط حمیداوی خرج شده است.  


باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره چک های مرادمند که به باشگاه پدیده داده بود، رخ می‌دهدو این بازیکن چگونه پول را پرداخت خواهد کرد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.