کد خبر: 1762973/39 زمان: 20:55   1400/03/31 بازدید: 49,725

بوسه بر لوگو، اشاره به چشم و آغوش باز فرهاد

آرمان رمضانی؛ گل می‌زنم پس هستم(عکس)

آرمان رمضانی برای دومین بازی متوالی موفق شد گل حساسی را برای استقلال به ثمر برساند.

به گزارش "ورزش سه"، آرمان رمضانی از روزی که در نیم فصل از پرسپولیس راهی استقلال شد، روزهای سخت و پرفشاری را تحمل کرد. انتقادهایی که از او در پرسپولیس شده بود و اعتراض های استقلالی ها به خرید این بازیکن هرگز از ذهن رمضانی نخواهد رفت.


این مهاجم بلند قامت و توانمند اما با صبر زیاد خود و البته انگیزه وتلاش برای بازگشت به روزهای اوجش حالا حرف های زیادی برای گفتن دارد. رمضانی در آخرین بازی استقلال قبل از تعطیلات لیگ برتر مقابل نفت آبادان به عنوان یار تعویضی به زمین رفت و در ثانیه های پایانی گل برتری استقلال را زد. او در بازی دوستانه استقلال در تعطیلات هم برای تیمش گل زد و امروز مقابل پدیده مشهد برای اولین بار در ترکیب اصلی آبی پوشان قرار گرفت.


رمضانی که انگیزه زیادی برای درخشش در ترکیب استقلال داشت، روی حرکت زیبای مهدی قایدی گلی زیبا را به ثمر رساند. او با شوتی دیدنی با پای چپ توپ را به جایی فرستاد که دیگر کاری از دست میلاد فراهانی دروازه بان پدیده برنیامد تا برای دومین بار در یک بازی رسمی برای استقلال گلزنی کند.


شادی گل رمضانی اما بسیار جالب بود؛ او که مشخص است از انتقادهای گذشته همچنان ناراحت است، با شادی بعد از گلش می‌خواست به همه بگوید که همچنان می‌تواند در سطح اول فوتبال ایران گل بزند و بدرخشد. او بعد از ورود توپش به دروازه پدیده، ابتدا به چشم خودش اشاره کرد و منظورش این بود که منتقدانش حالا تماشایش کنند. او که چندی قبل گفته بود از دوران گذشته استقلالی بوده و نباید به پرسپولیس می‌رفته، سپس دستش را به لوگوی استقلال روی پیراهن برد و آن را نشان داد.


رمضانی در ادامه با دوندگی بالا خودش را به کنار زمین رساند تا ضمن در آغوش گرفتن فرهاد مجیدی و تقدیم این گل به سرمربی استقلال از حمایت ها و اعتماد او تشکر کند.


البته که این مهاجم با مهدی قایدی و ارسلان مطهری دو هم بازی اش هم شادی جداگانه ای را انجام داد تا شب خوبش تکمیل شود.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.