کد خبر: 1762988/52 زمان: 21:52   1400/03/31 بازدید: 40,855

گریزمان و تمجید بی‌سابقه از کریستیانو رونالدو

آنتوان گریزمان، ستاره تیم ملی فرانسه، پیش از بازی این کشور برابر پرتغال تمجید ویژه‌ای از کریستیانو رونالدو انجام داد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که تصور می‌شد فرانسه مقابل مجارستان به یک پیروزی آسان دست پیدا کند اما آنها دو شب پیش مقابل این تیم متوقف شدند. فرانسه آخرین مسابقه خود در دور گروهی را مقابل پرتغال برگزار خواهد کرد و برای صدرنشینی به پیروزی در این مسابقه نیاز مبرم دارد.

 

آنتوان گریزمان، ستاره تیم ملی فرانسه، درباره تساوی ناامیدکننده آنها مقابل مجارستان گفت: "ما ناامید و حتی عصبانی هستیم اما این یک بازی پیچیده در دمای بسیار بالا و زمین بسیار خشک بود. ما باید در برابر پرتغال واکنش نشان دهیم. هرچه مسابقه زودتر انجام شود، برای همه بهتر است. ما باید از تاکتیک‌هایی استفاده کنیم که به واسطه آن حریف را اذیت کنیم. ما باید همه کارها را در زمین مسابقه انجام دهیم تا به سه امتیاز دست پیدا کنیم و صدرنشین باقی بمانیم."

 

 

 

 

شکست مقابل پرتغال در فینال یورو 2016: "من فکر نمی‌کنم که این چیزی را تغییر دهد اما با این حال ما با انگیزه تر هستیم. شکست در فینال آن هم در فرانسه بدترین اتفاق ممکن بود. اکنون این اشتیاق را داریم که به پیروزی دست پیدا کنیم. این یک دیدار بزرگ برابر پرتغال خواهد بود. ورزشگاه پر خواهد شد و برخی خانواده های ما در استادیوم حضور خواهند یافت. ما باید صدر گروه را حفظ کرده و نمایش خوبی برای هواداران فرانسوی داشته باشیم."

 

پدربزرگ مادری آنتوان گریزمان پیش از مهاجرت به فرانسه برای کار در پرتغال حضور داشته و در این کشور به عنوان فوتبالیست نیز فعالیت کرده است. گریزمان در این باره گفت: "به خاطر خانواده‌ام این یک مسابقه بسیار ویژه است و برخی از آنها پیراهن پرتغال را بر تن می‌کنند و اگر یک تیم شکست بخورد بعضی ناراحت می شوند. به بازی برای تیم ملی فرانسه افتخار می‌کنم و خوشحالم که در برابر پرتغال قرار می‌گیرم. مادر من به اینجا سفر کرده و در ورزشگاه حضور خواهد یافت بنابراین این یک لحظه عالی برای اوست.

 

بازی برابر ملت بزرگی مانند پرتغال و البته کریستیانو رونالدو بسیار ویژه است. تلاش می‌کنیم برای مردم فرانسه و مادرم به پیروزی برسیم."

 

 

 

 

گریزمان در تمجید از کریستیانو رونالدو نیز گفت: " کریستیانو رونالدو یک منبع الهام برای همه است. او در 36 سالگی عملکرد خارق العاده از خود ارائه می دهد. ما خوش شانس هستیم که می توانیم بازی او را تماشا کنیم. کریستیانو هنوز هم مسلط است. او یک بازیکن عالی محسوب می‌شود که می‌تواند با پای راست، چپ و ضربه سر گلزنی کند. او یک الگوی عالی برای بازیکنان جوان و حتی نه چندان جوان است‌."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.