کد خبر: 1763018/13 زمان: 22:54   1400/03/31 بازدید: 14,860

چنین شرایط نابسامانی در فوتبال ندیده بودم؛

مهدی‌پور: در خرج و مخارج روزانه‌ام گیر کردم

هافبک استقلال می‌گوید مشکلات مالی شدیدی در این تیم وجود دارد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی مهدی‌پور پس از برتری استقلال مقابل پدیده در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به شکل بازی تیم پدیده، مسابقه سختی بود، اما خدا را شکر برنده شدیم و امیدوارم این روند را تا پایان فصل ادامه دهیم.

 

او درباره حواشی مدیریتی باشگاه و مشکلات استقلال عنوان کرد: واقعا شرایط ما خیلی سخت است. در ۹-۸ سال اخیر که در فوتبال هستم، واقعا چنین شرایط نابسامان و بهم ریخته‌ای ندیده بودم. ما هر روز با بچه‌ها و کادر فنی قول می‌دهم تا مقابل این مشکلات کم نیاوریم و کنار یکدیگر باشیم، اما این‌ها آنقدر آرامش و حس خوب ما را بهم ریختند که روی عملکرد ما هم تاثیر می‌گذارد.

 

هافبک استقلال درباره اینکه مدیرعامل باشگاه عنوان کرده پرداختی‌ها مناسب است، با خنده پاسخ داد و ابراز کرد: شما باید به این شکل تیم را اداره کنید، هیچ‌چیز سر جای خود نباشد و بعد بگویید فلان کار را می‌کنم؟ نمی‌شود که. همه مشکل دارند. من پس از سال‌ها در خرج و مخارج روزانه‌ام گیر کردم، اما همه بچه‌ها قول دادیم که کم نیاوریم و کنار هم باشیم و این روزها را پشت سر بگذاریم.

 

مهدی‌پور اضافه کرد: همه بچه‌ها به عشق هواداران می‌آیند و بازی می‌کنند، وگرنه شرایط یک سری  آنقدر بد است که می‌خواهند سر تمرین نیایند. ما و کادر فنی پشت هم هستیم تا آخر قضیه خوب باشد.

 

او تاکید کرد: ما توقع زیادی هم نداریم. فقط می‌خواهیم شرایط خوب را برای تیم ما بوجود بیاورند و امکانات اولیه یک تیم را برای ما فراهم کنند. اصلا مهم نیست مسؤول این مهم چه کسی است ولی ما می‌خواهیم این مشکلات را برطرف کنند تا شرایط خوبی داشته باشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.