کد خبر: 1763046/30 زمان: 01:38   1400/04/01 بازدید: 7,701

فنلاند 0-2 بلژیک: صعود مقتدرانه شیاطین

بلژیک با پیروزی 2-0 مقابل فنلاند، با 9 امتیاز کامل راهی مرحله بعد یورو 2020 شد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان روبرتو مارتینز که پیش از این صعودشان به مرحله بعد قطعی شده بود، امشب هم با گل های توماس فرمالن و روملو لوکاکو مقابل فنلاند به پیروزی رسیدند و صعودی مقتدرانه به مرحله بعد داشتند.

بلژیک بازی را بهتر آغاز کرد و بازیکنان این تیم در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

این برتری ادامه پیدا کرد و در دقیقه 16، روی پاس دی بروین، این لوکاکو بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

 

در ادامه باز هم این بازیکنان بلژیک بودند که ابتکار عمل را در دست داشتند و در دقیقه 32، اکسل ویتسل صاحب موقعیت شد ولی ضربه او هم راهی به چهارچوب دروازه فنلاند پیدا نکرد.

فشار حملات بلژیکی ها در دقایق پایانی نیمه اول بیشتر شد و بازیکنان این تیم صاحب چند موقعیت خوب شدند اما نتوانستند از هیچ یک از آنها استفاده کنند و در نهایت این نیمه بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را فنلاند بهتر آغاز کرد و در دقیقه 46 صاحب دو موقعیت پیاپی شدند اما ضربات پوهیانپالو و تیمو پوکی توسط بازیکنان بلژیک بلوکه شد.

در ادامه بلژیکی ها بار دیگر بر بازی مسلط شدند و در دقیقه 58، روی ارسال دی بروین، این ادن هازارد بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که هرادسکی حضور داشت.

5 دقیقه بعد، روی حرکت خوب اکسل ویتسل، بار دیگر هازارد صاحب موقعیت شد اما باز هم هرادسکی با واکنشی دیدنی، دروازه فنلاند را نجات داد.

در دقیقه 66، روی پاس عالی دی بروین، این لوکاکو بود که دروازه فنلاند را باز کرد اما داور بعد از استفاده از VAR، این گل را به دلیل آفساید نپذیرفت.

فشار حملات بلژیکی ها ادامه پیدا کرد و سرانجام در دقیقه 74 این تیم به گل رسید. روی یک ضربه کرنر بود که ضربه سر فرمائلن بعد از برخورد به تیر افقی دروازه، با برخورد به دست هرادسکی وارد دروازه شد و بلژیک پیش افتاد.

 

 

فنلاندی ها که همه چیز را از دست رفته می دیدند، برای رسیدن به گل تساوی پیش کشیدند اما این بلژیک بود که در دقیقه 81 به گل دوم رسید. لوکاکو که با پاس دی بروین در محوطه جریمه فنلاند صاحب توپ شده بود، بعد از یک چرخش دیدنی با ضربه ای محکم کار را تمام کرد.

 

 

در دقایق پایانی هم بلژیک نمایش بهتری داشت اما در نهایت بازی با همان دو گل به پایان رسید و بلژیک با سومین پیروزی راهی مرحله بعد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.