کد خبر: 1763148/56 زمان: 13:59   1400/04/01 بازدید: 28,160

عصبانیت فرهاد، وقتی که آزادی تاریک شد (عکس)

زمانی که پروژکتورهای استادیوم آزادی به دلیل قطع برق خاموش شد، سرمربی آبی پوشان از اتفاق رخ داده عصبانی بود.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار استقلال و پدیده به دلیل یک حادثه غیرفوتبالی خبرساز شد و آن، مسئله تاریک شدند یکباره استادیوم آزادی در فاصله تنها 7 دقیقه تا سوت پایان بازی بود که باعث شد داور مسابقه 15 دقیقه زمان تلف شده اعلام کند.
در دقایقی که استقلال توانست برتری خود را به حریف دیکته کند و بارها تا آستانه باز کردن دروازه پدیده برای بار دوم نیز پیش رفت، اما حملات پر دامنه تیم مجیدی راهی به درون دروازه حریف پیدا نمی کرد و یا اینکه با واکنش گلر و بازیکنان مشهدی، توپ از روی خط دروازه برگشت داده می شد.


در زمانی که بازی به دلیل قطع برق متوقف شده بود، فرهاد مجیدی سرمربی آبی پوشان از اتفاق پیش آمده عصبانی بود و حتی در کنار زمین نیز به اطرافیانش و مسئولین برگزار کننده بازی گفت که با این وضعیت، آنها باید تا ساعت 11 شب برای وصل شدن دوباره برق استادیوم منتظر بمانند.

 

 

 

 

 

 


با اتصال دوباره جریان برق ورزشگاه، این تیم پدیده بود که توانست بر شرایط بازی مسلط شده و حتی تیر دروازه حسینی را به لرزه دربیاورد اما در نهایت مجیدی موفق شد تمرکز خود و تیمش را حفظ کند و روی حرکت خوب مطهری و قایدی، آنها گل دوم را نیز وارد دروازه پدیده کردند و سه امتیاز شیرین را به دست آوردند.


به هر حال قطعی برق هر چند منجر به ریکاوری پدیده شد و آنها با خارج شدن از زیر فشار، برای زدن گل تساوی تلاش کردند اما این استقلال بود که توانست برتری خود را حفظ کرده و به گل دوم نیز دست پیدا کند تا اتفاق عجیب و غیرمنتظره خاموش شدن آزادی، به ضرر مجیدی تمام نشود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.