کد خبر: 1763231/42 زمان: 20:25   1400/04/01 بازدید: 20,319

ژائو موتینیو:

دیدار با فرانسه برای پرتغال فینال است

ژائو موتینیو، هافبک تیم ملی پرتغال هدف تیمش برابر فرانسه را کسب سه امتیاز توصیف کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در آستانه دیدار حساس و تعیین کننده برابر فرانسه، تیم ملی پرتغال در دو بازی اول خود تنها موفق به کسب سه امتیاز شده و هنوز از صعود به دور حذفی رقابت های یورو 2020 مطمئن نیست. ژائو موتینیو پیش از این دیدار مهم صحبت کرده و البته مدعی شد تیم ملی فرانسه از خط حمله قدرتمندی برخوردار است.

 

ژائو موتینیو گفت: "هدف ما همیشه پیروزی است، ما پیش از این در یک بازی پیروز شده، به خودمان اعتماد داریم و همین مهم است. ما مسیر روشنی پیش رو داریم، می دانیم چگونه به اهداف خود برسیم و در حال حاضر تلاش برای برنده شدن در بازی بعدی مهم ترین مسئله است. هر بازی برای پرتغال مانند یک فینال است، ما پس از کسب یک پیروزی در دیگر مسابقه شکست خوردیم و اکنون یک بازی دیگر در راه است.

 

 

ما می دانیم که فرانسه تیمی بسیار منسجم بوده، با تمام نفرات دفاع می کنند و با سه بازیکن بزرگ و سرعت زیاد در جلو حمله می کنند. ما به خوبی فرانسه را می شناسیم و باید سعی کنیم سبک بازی خود را برای دستیابی به هدف مان یعنی کسب پیروزی به حریف تحمیل کنیم.

 

من نمی دانم قرار است بازی کنم یا نه و این سرمربی است که شرایط را ارزیابی کرده و تصمیم می گیرد چه کسی بازی کند. همه ما آماده و در دسترس هستیم تا بهترین تلاش خود را ارائه دهیم. گاهی اوقات تلاش می کنیم به هدف مان نمی رسیم و به همین دلیل است که گاهی مواقع نتیجه خوبی نمی گیریم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.