کد خبر: 1763430/42 زمان: 20:11   1400/04/02 بازدید: 30,859

فیفا به بارسلونا غرامت خواهد داد

فیفا مجبور به پرداخت غرامت به باشگاه بارسلونا به خاطر مصدومیت عثمان دمبله خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، رقابت های یورو 2020 به بدترین شکل ممکن برای عثمان دمبله به اتمام رسید و او بعد از تنها 30 دقیقه حضور در میدان در دیدار مقابل مجارستان دچار آسیب دیدگی شد. دییشب باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه ای خبر از مصدومیت طولانی مدت عثمان دمبله و نیاز او به عمل جراحی داد و بدین ترتیب رونالد کومان در ماه های ابتدایی فصل بعد قادر به استفاده از این وینگر جوان و فرانسوی نخواهد بود.

 

 

عثمان دمبله در یک تورنمنت بین المللی آسیب دیده و همین اتفاق فیفا را مجبور به پرداخت خسارت به باشگاه بارسلونا می کند. به نظر می رسد ستاره جوان و فرانسوی بین سه تا چهار ماه از میادین دور خواهد بود و بعید است بارسلونا حداقل تا پایان ماه سپتامبر قادر به استفاده از عثمان دمبله باشد.

 

در واقع این قانون در فیفا تصویب شده که در صورتی که یک بازیکن در تورنمنت های تحت هدایت این نهاد یا نهاد تصمیم گیرنده در قاره های دیگر مانند یوفا مصدوم شود، آنها باید مبلغی را به عنوان غرامت به باشگاه های خسارت خورده پرداخت کنند. البته این رقم هنوز به صورت دقیق مشحص نشده، اما به هر حال در این اوضاع بغرنج مالی می تواند به باشگاه بارسلونا کمک بکند. قرارداد عثمان دمبله در پایان فصل بعد با بارسلونا تمام می شود و این مصدومیت های مکرر ممکن است باشگاه اسپانیایی را از تلاش برای تمدید قرارداد با دمبله منصرف بسازد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.