کد خبر: 1763536/52 زمان: 10:24   1400/04/03 بازدید: 22,288

مارکو روسی:

باورکردنی نیست که آلمان بعد از تساوی جشن می‌گیرد

مارکو روسی، سرمربی تیم ملی مجارستان، از عملکرد شاگردانش مقابل آلمان تمجید ویژه ای انجام داد.

به گزارش "ورزش سه"، شاید پیش از آغاز رقابت‌های یورو نیز قابل پیش بینی بود که مجارستان نتواند در حضور تیم‌های بزرگی مثل فرانسه، آلمان و پرتغال شانسی برای صعود داشته باشد. همین اتفاق نیز رخ داد و آنها در پایان دور گروهی با قرار گرفتن در رتبه چهارم به کار خود در یورو پایان دادند.

 

با این حال می توان گفت که مجارستان با سربلندی کامل از رقابت‌های یورو خداحافظی کرد. آنها در مسابقه اول خود تا دقایق پایانی مقابل پرتغال مقاومت کردند اما نهایتاً شکست را پذیرا شدند. اوج کار مجارها به تقابل با قهرمان های جام جهانی دو دوره گذشته باز می گشت؛ جایی که آنها موفق شدند آلمان و فرانسه را متوقف کنند.

 

 

 

 

مجارستان حتی در بازی شب گذشته برابر آلمان تا دقایق پایانی از حریف خود پیش بود و می توانست با پیروزی راهی مرحله بعد شود اما گل دقیقه 84 لئون گورتزکا مانع از رقم خوردن یک شگفتی شد. مارکو روسی، سرمربی تیم ملی مجارستان، در این باره گفت: "باور کردنی نیست که ما بعد از تساوی 2-2 در مونیخ ناامید شویم و آلمان ها جشن بگیرند.  این خودش گویای همه چیز است. ما ناامید شده ایم زیرا بسیار نزدیک بود که به مرحله بعد صعود کنیم. بچه ها شایسته آن بودند..

آنها در هر سه مسابقه خود مانند شیر جنگیدند و باعث افتخار کشور شدند. ما هرگز از نام های بزرگی که مقابل آنها قرار گرفتیم، نترسیدیم. هیچ کس نمی‌تواند از عملکرد و نگرش ما ناراضی باشد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.