کد خبر: 1763577/52 زمان: 13:40   1400/04/03 بازدید: 12,136

موج جدید انتقادات از تیم یواخیم لوو با وجود صعود

توصیف آلمان در سه کلمه؛ عصبانی، گیج و لرزان

با وجود صعود تیم ملی آلمان به مرحله یک هشتم نهایی یورو بسیاری از مطبوعات این کشور از تیم یواخیم لوو انتقاد کردند.

به گزارش "ورزش سه"، یواخیم لوو آخرین روزهای حضور خود روی نیمکت تیم ملی آلمان را پشت سر می‌گذارد؛ این سرمربی بعد از چندین سال حضور روی نیمکت مانشافت بعد از رقابت های یورو از جمع آلمان ها جدا خواهد شد و جای خود را به سرمربی سابق بایرن مونیخ یعنی هانسی فلیک می دهد.

 

 

 

 

لوو امیدوار است در آخرین تورنمنتی که هدایت آلمان را برعهده دارد با این تیم به یک موفقیت بزرگ دست پیدا کند؛ با این حال آنها در رقابت‌های یورو شروع پرفراز و نشیبی داشته اند. آلمان در مسابقه اول خود با یک گل از فرانسه شکست خورد. آنها در بازی دوم عملکردی متفاوت ارائه دادند و به شکلی مقتدرانه و با نتیجه 4-2 پرتغال را شکست دادند.

 

در حالی که به نظر می رسید آلمان در بازی شب گذشته خود کار دشواری برای پیروزی مقابل مجارستان پیش رو نداشته باشد اما آنها تا دقایق پایانی از حریف خود عقب بودند و حتی در آستانه حذف از یورو قرار داشتند اما گل دقیقه 84 لئون گورتزکا باعث شد آنها به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شوند.

 

 

 

 

با وجود صعود تیم ملی آلمان به مرحله یک هشتم نهایی یورو موج جدیدی از انتقادات نسبت به تیم یواخیم لوو در این کشور به وجود آمده است. بسیاری از کارشناسان و مطبوعات در این کشور عملکرد آلمان را در سه مسابقه ابتدایی بسیار ناامیدکننده تلقی کرده اند. در یکی از این موارد کارل هاینس وایلد، یکی از خبرنگاران مطرح نشریه کیکر از عبارت "عصبانی، گیج و لرزان" برای توصیف تیم ملی آلمان استفاده کرده و نگاهی انتقادی به عملکرد این تیم داشته است.
با این حال باید منتظر ماند و دید که تیم ملی آلمان در ادامه رقابت‌های یورو چه عملکردی ارائه خواهد داد و تا کجا پیش خواهد رفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.