کد خبر: 1763633/56 زمان: 19:02   1400/04/03 بازدید: 12,698

وریا 45 دقیقه با درد بازی کرد؟ (عکس)

تصاویر آغاز بازی استقلال و پدیده نشان می دهد که وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان، با وجود آسیب دیدگی و دردی که در پایش داشته، بازی کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال فردا و در دیداری حساس و تماشایی به مصاف گل گهر می رود. دیدار دوباره فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی پس از تقابل های فصل گذشته این دو نفر، مجددا جذاب خواهد بود ولی مشکلی که فرهاد با آن دست به گریبان است، آسیب دیدگی عناصر سمت راست تیمش است.


وریا غفوری در بازی با پدیده در نیمه اول به میدان رفت و بین دو نیمه تعویض شد و جایش را به محمد دانشگر داد. از آنجایی که سیداحمد موسوی دیگر بازیکن سمت راست آبی ها به دلیل آسیب دیدگی غایب بود، مجیدی به ناچار از دانشگر در سمت راست خط دفاعی تیمش استفاده کرد.

 

 

 


اما مرور تصاویر آغاز بازی استقلال و پدیده نشان می دهد که وریا غفوری از همان دقایق ابتدایی دچار مصدومیت بوده است. کاپیتان آبی ها هنگام گرفتن عکس تیمی با دست چپ زانویش را فشار می دهد و حالت صورت او نشان از دردی در پای غفوری دارد.


به هر حال وریا با وجود اینکه در پایش احساس درد می کرد و اینکه جانشین او نیز مصدوم بود، 45 دقیقه در زمین حضور داشت و به دلیل تشدید همین آسیب دیدگی در بین دو نیمه از زمین بازی بیرون رفت.

 


حالا و در آستانه دیدار با گل گهر وضعیت غفوری و موسوی نامشخص است و گفته می شود آنها با تلاش پزشکان به بازی فردا می رسند ولی این دو نفر همچنان دچار آسیب دیدگی جزئی هستند و به طور کامل از بند مصدومیت رها نشده اند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.