کد خبر: 1763646/55 زمان: 20:21   1400/04/03 بازدید: 5,310

موسوی: آغوش ما برای بازگشت همه چهره‌های موفق باز است اما ...

شهرزاد مظفر به فوتسال ایران بازخواهد گشت؟

از روز گذشته شایعاتی درباره بازگشت احتمالی سرمربی سابق تیم ملی فوتسال زنان ایران مطرح شده است.

به گزارش "ورزش سه" پس از مصاحبه سیده شهره موسوی نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال ایران با رادیو جوان درباره احتمال بازگشت مربیان ایرانی شاغل در خارج از کشور، شایعات زیادی در فضای مجازی درباره احتمال بازگشت شهرزاد مظفر سرمربی حال حاضر تیم ملی فوتسال زنان کویت و سابق تیم ملی فوتسال زنان ایران که آخرین قهرمانی ایران در فوتسال آسیا، همراه او به دست آمد، منتشر شد.

 

در این زمینه خبرنگار ما گفتگویی را با نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال داشت؛ موسوی توضیح داد: فکر می‌کنم از صحبت‌های من بیشتر برداشت اشتباهی صورت گرفته، من گفتم که با آغوش باز از حضور همه مربیان و چهره‌های موفق در فوتبال و فوتسال زنان ایران که در خارج از کشور فعالیت دارند، استقبال می‌کنیم اما باید این مسئله دو طرفه باشد و طرف مقابل هم رضایت داشته باشد.

 

نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال درباره بازگشت شهرزاد مظفر گفت: در خوب بودن خانم مظفر هیچ شک و شبهه‌ای وجود ندارد، اما ایشان با تیم ملی کویت قرارداد دارند و به دلیل کسالت یکی از اعضای خانواده‌شان در حال حاضر در آمریکا هستند؛ من جویای وضعیت خانم مظفر شده‌ام اما این مسئله نیازمند استقبال متقابل ایشان هم بوده که فکر می‌کنم دو سال دیگر با تیم ملی کویت قرارداد دارند.

 

سیده شهره موسوی درباره قرعه‌کشی رقابت‌های مقدماتی جام ملت‌های آسیا پاسخ داد: هیچ تیمی را نباید در این تورنمنت دست کم بگیریم و بنگلادش و به ویژه اردن تیم‌های خوبی هستند؛ اردنی‌ها اردوهای آماده‌سازی خوبی را سپری کرده‌اند و همچنان به رویه خود ادامه می‌دهند و ما هم در تلاش هستیم تا با بهترین شرایط ممکن بتوانیم به بنگلادش سفر کنیم و انشالله دست پر و با صعود به رقابت‌های جام ملت‌های آسیا به تهران بازگردیم.

 

موسوی درباره حضور مشاوران خارجی در فوتبال زنان ایران هم توضیح داد: فکر می‌کنم همین‌که این مسئله طرح شد، خودش یک دستاورد بی‌سابقه برای فوتبال زنان باشد؛ به شدت پیگیر این مسئله هستیم و انشالله در حال بررسی و رصد گزینه‌های موجود هستیم تا بتوانیم به گزینه‌ای مطلوب دست پیدا کنیم و شاید برای رده‌های سنی مختلف، از مشاوران فنی مجزا و متفاوتی استفاده کنیم. هدف اصلی در این زمینه دانش‌افزایی و کمک به رشد و اعتلای فوتبال زنان ایران است و هیچ ارتباطی به دخالت مستقیم در امور سرمربیان تیم‌های ملی بدون‌شک نخواهد داشت.

 

نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال در بخش پایانی صحبت‌های خود این‌چنین گفت: انشالله در تلاش هستیم تا بتوانیم اتفاقات خوبی را چه در حوزه فوتبال و چه در حوزه فوتسال رقم بزنیم و فکر می‌کنم از زمان تغییرات در فدراسیون، تغییرات مثبتی در حوزه زنان رخ داده که انشالله بتوانیم ادامه دهیم و به موفقیت‌های بزرگی در این زمینه دست پیدا کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.