کد خبر: 1763649/56 زمان: 21:00   1400/04/03 بازدید: 12,963

موسوی دوباره مدافع راست استقلال(عکس)

با توجه به غیبت وریا غفوری در آخرین جلسه تمرینی آبی پوشان برای دیدار با گل گهر، حضور موسوی از ابتدا در دیدار فردا قطعی به نظر می رسد.

به گزارش "ورزش سه"، آخرین جلسه تمرینی استقلال پیش از دیدار با گل گهر در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. این تمرین با صحبت های فرهاد مجیدی آغاز شد و سرمربی آبی پوشان از جیب خود، پاداش پیروزی برابر پدیده را به بازیکنان اهدا کرد.

 

 

 


در تمرین امروز، وریا غفوری کاپیتان آبی پوشان حضور نداشت. غفوری که در دیدار با پدیده نیز با درد بازی کرده بود، به دلیل تشدید آسیب دیدگی بین دو نیمه تعویض شد و جایش را به محمد دانشگر داد.


سیداحمد موسوی دیگر بازیکن سمت راست استقلالی ها نیز که به دلیل آسیب دیدگی بازی با پدیده را از دست داده بود، در تمرین امروز پا به پای سایر بازیکنان در تمرین گروهی حضور پیدا کرد و به نظر می رسد او مشکلی برای بازی فردا ندارد و از ابتدا به میدان خواهد رفت.

 

 

 


البته موسوی نیز در حال حاضر یک آسیب دیدگی جزئی دارد ولی به نظر می رسد برای فردا به مرز آمادگی می رسد و مشکلی از این بابت ندارد. هر چند برخی صفحات خبری اعلام کردند که میرشاد ماجدی خبر از رسیدن وریا به بازی فردا داده ولی بعید به نظر می رسد این بازیکن توانایی حضور کامل برابر گل گهر را داشته باشد و مجیدی باید روی موسوی حساب باز کند.
محمد دانشگر بازیکنی است که در این فصل و حتی بازی گذشته نیز در دفاع راست برای استقلال انجام وظیفه کرده است. حتی در صورت نرسیدن موسوی به بازی با گل گهر، دانشگر نیز توانایی حضور در آن پست را دارد ولی موسوی مشکلی برای دیدار فردا ندارد و برای تیمش به میدان خواهد رفت.


سیداحمد موسوی که در تابستان گذشته و از گل گهر به استقلال پیوست، فردا این فرصت را خواهد داشت تا مقابل تیم سابقش قرار بگیرد. این بازیکن در این فصل یک گل برابر صنعت نفت برای آبی پوشان به ثمر رساند و یک بار نیز مقابل الدحیل پاس گل داده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.