کد خبر: 1763651/1 زمان: 21:05   1400/04/03 بازدید: 17,035

حمایت اسطوره جالوروسی از آقای خاص؛

توتی: رم بهترین مربی جهان را استخدام کرد

فرانچسکو توتی، اسطوره رم و بهترین گلزن تاریخ این باشگاه از پیوستن ژوزه مورینیو به تیمش خوشحال است.

به گزارش "ورزش سه"، اگر یک نفر باشد که حق داشته باشد از جانب رم صحبت کند، آن فرانچسکو توتی است. بهترین گلزن تاریخ باشگاه و یکی از بزرگترین اسطوره های جالوروسی که اصلا خوشحالی خود از پیوستن مورینیو به تیم محبوبش را پنهان نمی کند.

مهاجم سابق رم با پیراهن تیم پایتخت ایتالیا 307 گل به ثمر رساند، اما با این وجود حسرت این را دارد که در دوران فوتبالش زیر نظر سرمربی پرتغالی بازی نکرده است.

 

 

توتی به خبرنگاران گفت: "آیا آرزو می کنم توسط مورینیو تمرین داده می شدم؟ وقتی جوان تر بودم، بله!"

پیش از این نیز مهاجم سابق ایتالیایی برای خوش‌آمدگویی به مورینیو پیامی را منتشر کرده بود: "وقتی مورینیو بیاید، خودش حرف خودش را می زند، اما ما بهترین مربی جهان را به خدمت گرفته ایم."

 

 

تنها پنج روز پس از حذف رم برابر منچستر یونایتد در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، این باشگاه اعلام کرد که با مورینیو تا سال 2024 به توافق رسیده است.

با وجودی که فصل هنوز به پایان نرسیده بود اما باشگاه رم که مدت ها بود از پائولو فونسکا، سرمربی پرتغالی خود، نارارضی بود تصمیم گرفت که پس از حذف از رقابت های اروپایی کار را یک سره کند و منتظر پایان فصل نماند. به این ترتیب بود که مورینیو برای فصل آتی جایگزین هموطن خود روی نیمکت رم شد. هر چند آقای خاص تصمیم گرفت تا به احترام فونسکا تا پیش از پایان فصل و جدایی رسمی او از رم، به ایتالیا نرود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.