کد خبر: 1764936/42 زمان: 14:46   1400/04/09 بازدید: 15,087

اتهام زنی لب خط؛

داستان درگیری شوچنکو با سرمربی سوئد چه بود؟

در دقایق آخر بازی اوکراین برابر سوئد، یان آندرسون و آندری شوچنکو با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند.

به گزارش "ورزش سه"، در ثانیه های پایانی دیدار دو تیم سوئد و اوکراین بود که در کنار زمین بین دو سرمربی درگیری لفظی ایجاد شد. یان آندرسون، سرمربی تیم ملی سوئد معتقد بود بازیکنان اوکراین تمارض کرده و به دنبال تلف کردن وقت مسابقه هستند. اما آندری شوچنکو این اتهام را برنتابید و شخصا برای پاسخگویی وارد عمل شد.

 

در 30 دقیقه وقت اضافی بارها شاهد مصدومیت بازیکنان تیم ملی اوکراین و افتادن آنها روی زمین بودیم. البته در نهایت اوکراین در دقیقه 120 به گل رسید و با توجه به 10 نفره سوئد، منطقی نیست تصور کنیم بازیکنان اوکراین قصد وقت تلف کردن نداشتند.

 

 

البته یان آندرسون پس از پایان مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی گفت: "من خسته شدم از بس دیدم آنها دائما خود را روی زمین پرت کرده و در هر صحنه ای مصدوم می شوند. من این موضوع را به داور چهارم گفتم و سپس شوچنکو اعتراض کرد. البته در پایان مسابقه من و شوچنکو با هم دست دادیم و اتفاق عجیبی رخ نداد."

 

اما شوچنکو نیز که از نمایش خشن حریف عصبی شده بود در نشست خبری گفت: "ما نمی دانیم که شرایط آزتم چگونه است، اما امیدواریم که اوضاع زانوی او خوب باشد. او تحت نظر پزشکان است، این یک خطای سخت بود و ما از این موضوع بسیار ناراحت هستیم، زیرا آزتم طی دو سال گذشته شرایط سختی داشته است."

 

البته پس از پایان مسابقه، دانیلسون، هافبک اخراج شده سوئد  داخل زمین  شده و از بازیکن حریف به علت خطای شدید خود عذرخواهی کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.