کد خبر: 1766654/29 زمان: 17:00   1400/04/17 بازدید: 49,740

گزارش میرر

آرسنال و 80 میلیون یورو برای دو شکار بزرگ

باشگاه آرسنال پس از قطعی کردن جذب دو بازیکن جوان قصد دارد 80 میلیون یوروی دیگر نیز در نقل و انتقالات هزینه کند.

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال فصل گذشته در لیگ برتر نتوانست عنوانی بهتر از هشتمی را کسب کند و سهمیه رقابت های اروپایی معتبر برای این تیم از دست رفت. توپچی ها اما برای تقویت خود برنامه های بزرگی را در نظر دارند.

 

 

 

 

طبق گزارش منتشر شده در نشریه میرر، تا به اینجا و پس از قطعی شدن جدایی داوید لوئیز و متئو گندوزی و بازگشت دنی سبایوس و مارتین اودگارد به رئال، انتقال نونو تاوارز وینگر 20 ساله از بنفیکا و نیز سامبی لوکونگا هافبک 21 ساله اندرلخت را باید قطعی دانست.

 

 

 

 

 هر دو جوان هستند و برای رسیدن به جایگاه ثابت باید تلاش کنند ولی سران باشگاه قصد دارند 80 میلیون یورو برای جذب دو بازیکن باکیفیت هزینه کنند. بازیکنانی که از همین ابتدا در برنامه های میکل آرتتا سرمربی باشگاه جای خواهند داشت.

طبق این گزارش، بن وایت مدافع برایتون گزینه شماره یک توپچی ها برای تقویت خط دفاعی است. چندین پیشنهاد آرسنال تاکنون رد شده ولی به نظر با 55 میلیون یورو این انتقال نهایی خواهد شد.

 

 

 

 

بازیکن دیگر، حسام عوار هافبک تهاجمی 25 ساله لیون است. ستاره ای که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی فرانسه را هم دارد،فصل قبل نیز مورد توجه آرسنال بود ولی لیون حاضر به واگذاری او نشد. دو سال از قرارداد عوار باقیمانده و به نظر لیون در نهایت حاضر خواهد شد تا با 25 میلیون یورو مجوز جدایی او را صادر کند.

 

 

 

 

میرر همچنین نوشته است که آرسنال به فروش لوکاس توریرا و گرانیت ژاکا هم فکر می کند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.