کد خبر: 1767153/42 زمان: 06:55   1400/04/20 بازدید: 195,301

اشک های ستاره برزیلی،

لیونل مسی رفاقت را در حق نیمار تمام کرد! (عکس)

لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین لحظاتی بعد از سوت پایان دیدار فینال به نیمار دلداری داد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آرژانتین امروز با ارائه یک نمایش بی اشتباه و با تکیه بر تک گل نیمه اول آنخل دی ماریا در خانه برزیل با یک گل به برتری دست یافته و بعد از نزدیک به سه دهه عنوان قهرمانی جام ملت های آمریکای جنوبی را از آن خود کرد.

 

لیونل مسی در سال های اخیر و علیرغم حضور در سه فینال مهم هنوز موفق به کسب یک جام در رده ملی نشده بود و این طلسم بالاخره امروز شکست. کاپیتان آلبی سلسته در پایان مسابقه به قدری خوشحال بود که نتوانست جلوی اشک های خود را بگیرد و بازیکنان تیم ملی آرژانتین نیز از فرط خوشحالی او را به هوا پرتاب کردند.

 

اما وضعیت در سوی دیگر برای نیمار متفاوت بود. مهاجم شماره 10 تیم ملی برزیل که در طول مسابقه بارها از سوی بازیکنان حریف نقش بر زمین شد، در نهایت نتوانست کاری از پیش ببرد و شاهد شکست تیم ملی برزیل در خانه خود برابر رقیب دیرینه بود. اما لیونل مسی که رابطه بسیار خوبی با نیمار دارد، خیلی زود متوجه اشک های ستاره تیم ملی برزیل شده و برای لحظاتی او را در آغوش گرفت تا نشان دهد در اوج خوشحالی نیز همچنان به فکر همبازی سابق و دوست صمیمی خود بوده است.

 

لیونل مسی از همان بدو انتقال نیمار به بارسلونا با او رابطه خوبی داشت و این دوستی حتی با رفتن جنجالی ستاره برزیلی در سال 2017 به پاری سن ژرمن نیز قطع نشد. نیمار که یک سال قبل در فینال لیگ قهرمانان مغلوب بایرن مونیخ شده بود، این تابستان نیز طعم شکست در رده ملی را چشید تا متوجه شود برای کسب جوایز باید همچنان منتظر بماند.

 

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.