کد خبر: 1767252/44 زمان: 13:47   1400/04/20 بازدید: 9,008

رضایی: شما هیچ چیز از رقبایتان کم ندارید

نقره ای المپیک آتن در اردوی آزادکاران (عکس)

بعد از منصور برزگر و علیرضا حیدری این بار نوبت به علیرضا رضایی رسید که به در اردوی تیم ملی حاضر شود.

به گزارش "ورزش سه"، پس از دعوت فدراسیون کشتی از مفاخر کشتی ایران برای حضور در اردوهای تیم های ملی کشتی پیش از المپیک، علیرضا رضایی دارنده مدال نقره المپیک آتن، برنز جهان، طلای بازی های آسیایی، 2 مدال طلا، 2 نقره و برنز آسیا و نایب رئیس اسبق فدراسیون، مدیر، سرمربی و مربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد ظهر امروز در اردوی تیم ملی کشتی آزاد حضور یافت.


در ابتدای این دیدار علیرضا دبیر ضمن خیرمقدم به رضایی گفت: حضور قهرمانان جهان و المپیک در اردوهای تیم های ملی مغتنم است و باعث انگیزه کشتی گیران و کادر فنی می شود.


وی ادامه داد: باید از تمامی تجربیات این عزیزان به نحو احسن استفاده شود و از شما کشتی گیران می خواهم که از دانش و اندوخته ی گرانقدر و بی نظیر قهرمانان و سرمایه های کشتی ایران استفاده کامل و لازم را ببرید.

 

 


در ادامه رضایی با اشاره به اهمیت کسب مدال در المپیک گفت: بعنوان یک کشتی گیر و یک مربی که در رده های سنی مختلف کار کرده ام در درجه ی اول از شما می خواهم که به مرز خودباوری برسید. برای رسیدن به خودباوری باید موفقیت را در خودتان ببینید و خودتان را قبول کنید و به مربیانتان نیز ایمان داشته باشید، چراکه شما هیچ چیزی از دیگران کم ندارید.


رضایی در پایان اضافه کرد: کشتی با توجه به افتخاراتی که در میادین بزرگ کسب کرده، چشم امید مردم در ورزش است و امیدوارم که با بهترین نتایج ممکن از مسابقات المپیک بازگردید.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.