کد خبر: 1767462/29 زمان: 18:35   1400/04/21 بازدید: 35,289

ادعای اسپورت 10

بارسلونا رقیب لیورپول در راه جذب ستاره پرتغالی

رناتو سانچز هافبک جوان پرتغالی در فهرست خرید بارسلونا نیز قرار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، رناتو سانچز پس از دورانی ناموفق در بایرن مونیخ و سوانسی در نهایت توانست برای لیل خوش بدرخشد و یکی از عوامل قهرمانی فصل گذشته این تیم بود. رناتو در یورو 2020 نیز توانست برای پرتغال بازی کند.

یورگن کلوپ روی رناتو نظر مثبت دارد ولی بارسلونا نیز تبدیل به رقیب لیورپول در راه جذب رناتو شده است. لیل با مشکلات مالی دست به گریبان است و مشکلی با جدایی رناتو ندارد.

 

 

 

 

رناتو که در لیل کمی از توجهات عمومی دور شده بود، در یورو 2020 بار دیگر توانست ارزش هایش را ثابت کند. او هرچند اغلب بازیکن ثابت نبود ولی با حضور در میدان تفاوت ها را رقم زد. رناتو در یورو 2016 یک پدیده18 ساله بود و نقشی مهم در قهرمانی پرتغال داشت.

طبق ادعای اسپورت 10 فرانسه، بارسلونا در یورو 2020 به دقت عملکرد رناتو را زیر نظر داشت و حالا به این نتیجه رسیده است که او می تواند گزینه خوبی برای تقویت خط میانی باشد. لیل برای فروش رناتو 20 میلیون یورو می خواهد.

 

 

 

 

بارسا در سال های اخیر ستاره های پرتغالی چون آندره گومز و نلسون سمدو را در اختیار داشت که هر دو جدا شدند و سال گذشته نیز فرانسیسکو ترینکائو برای این تیم بازی می کرد و او نیز ماه گذشته به ولورهمپتون قرض داده شد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.