کد خبر: 1767738/13 زمان: 23:12   1400/04/22 بازدید: 9,327

یکی از بهترین گل‌های فصل را خوردیم؛

تارتار: کولرهای رختکن ما مدام خاموش می‌شد

سرمربی پیکان از شرایطی که در ورزشگاه مس رفسنجان داشتند، گلایه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار با مس رفسنجان اظهار کرد: بازی دو نیمه متفاوت داشت؛ در نیمه اول نمایش زیبایی دیدیم و هر دو تیم برای برد وارد زمین شدند، اما در نیمه دوم وقتی نتیجه یک بر یک بود، دو تیم محتاطانه کار کردند ولی در مجموع، ما عملکرد بهتری داشتیم و روی ضربات اوت و ایستگاهی خطرساز بودیم.

 

او ادامه داد: بازی در نیمه دوم کیفیت لازم را نداشت و وزش باد هم به وضعیت بدی که بخاطر چمن مصنوعی وجود داشت، اضافه کرد. به هر حال توانستیم فاصله امتیازی را با تیم‌هایی پایین‌تر از خودمان را حفظ کنیم. این نتیجه با توجه به اینکه ما جوانان خوبی در اختیار داریم، بد نبود.

 

سرمربی پیکان یادآور شد: به تیم مس هم خسته نباشید می‌گویم، آنها تلاش خود را انجام دادند و نتیجه مساوی بد نبود. همه چیز ازجمله وضعیت چمن و وزش باد دست به دست هم داد تا کیفیت خوبی در نیمه دوم نبینیم.

 

تارتار اضافه کرد: ما یک گل خوب و تاکتیکی زدیم و عقیل کعبی هم یک گل زیبا به ثمر رساند که واقعا یکی از گل‌های تماشایی فصل بود. مساوی عادلانه بود و از بچه‌های تیم تشکر می‌کنم که نمایش خوبی داشتند. برای برد وارد زمین شدیم و بازیکنانم توانستند نکات تاکتیکی را اجرا کنند.

 

 

 

 

او در خصوص عملکرد داور بازی عنوان کرد: من داوری را بد ندیدم. ممکن است اشتباهات جزئی هم داشته باشد، اما آقای گرجی و همکاران‌شان در مسابقه امروز اشتباه فاحشی نداشتند. یک مقدار کم‌تجربه بودند ولی در مجموع قضاوت خوبی انجام دادند.

 

سرمربی پیکان عنوان کرد: یک گله هم داشته باشم؛ مدام کولرهای ما خاموش و روشن می‌شد و در گرمای رفسنجان اذیت شدیم. نمی‌دانم چه دلیلی داشت، اما امیدوارم این مشکل برطرف شود چون واقعا هوای این شهر گرم است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.