کد خبر: 1767891/41 زمان: 15:45   1400/04/23 بازدید: 4,440

تساوی ناکارآمدر چهارمین دوئل؛

ربیعی جدال کرکری را نمی‌بازد(عکس)

شب گذشته تیم های مهدی تارتار و محمدربیعی برای چهارمین مرتبه به مصاف هم رفته بودند و تساوی یک بر یک حاصل کار شاگردانشان شد.

به گزارش "ورزش سه"، پیش از مسابقه شب گذشته که در رفسنجان میان مس و پیکان برگزار شد و با تساوی یک بر یک خاتمه یافت، مهدی تارتار و محمد ربیعی 3 بار دیگر نیز به عنوان سرمربی به مصاف هم رفته بودند که حاصل این مسابقات 2 پیروزی برای محمد ربیعی  و یک تساوی بود.


اولین رویارویی این دو مربی که همیشه کرکری داغی میان آنها برقرار بوده، در فصل 1396-1395 و لیگ یک رقم خورد؛ جایی که  مهدی تارتار و محمد ربیعی که تا هفته های پایانی مدعیان جدی صعود به لیگ برتر به شمار می رفتند، در قالب سرمربیان دو تیم بادران و پارس جنوبی جم مقابل هم قرار گرفتند؛ بازی رفت با تساوی بدون گل تمام شد و دیدار برگشت با یک گل به سود بادران به پایان رسید. با این حال و با وجود پیروزی بادرانی ها، این مهدی تارتار بود که توانست در پایان فصل با تیمش به رقابت های لیگ برتر راه پیدا کند.


ربیعی چند سال برای رسیدن به لیگ برتر در لیگ دسته اول تلاش کرد و درنهایت سال گذشته موفق شد با مس رفسنجان به لیگ بیستم برسد. پس از صعود مس، بار دیگر فرصت رویارویی تارتار و ربیعی فراهم شد و تیمش توانست در روزهایی که روی دور برد افتاده بود، با پیروزی 3 بر 2 زمین مسابقه را ترک کند. 

 


درنهایت این دو مربی شب گذشته نیز با هم رقابت کردند که تساوی یک بر یک حاصل کار دو تیم در فاصله سه هفته مانده تا پایان رقابت ها شد. البته که این تساوی برای هیچ یک از دو تیم کارآمد نبوده و شانس آنها برای کسب سهمیه آسیایی را بسیار کم کرد. با نتیجه بازی شب گذشته حالا در چهارمین نبرد رو در رو نیز مهدی تارتار موفق به پیروزی مقابل ربیعی نشده و باید دید در مسابقات آتی چه نتیجه و سرنوشتی در انتظار تیم های این دو مربی  در نبردهای مستقیم خواهد بود.


پیکان در جدول رده بندی مسابقات لیگ بیستم با کسب 36 امتیاز از 27 مسابقه در رتبه نهم قرار دارد و مس رفسنجان از همین تعداد بازی 32 امتیازی است و رتبه یازدهم را در اختیار دارد؛ جالب اینکه همچنان شاگردان مهدی تارتار و محمد ربیعی حداقل روی کاغذ به کسب سهمیه امیدوار هستند ولی شانس رفسنجانی ها در این بین خیلی کمتر است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.