کد خبر: 1768315/52 زمان: 19:58   1400/04/25 بازدید: 36,926

پاردس:

هیچ وقت تا این حد مسی را خوشحال ندیده بودم

لئوناردو پاردس، هافبک تیم ملی آرژانتین، می‌گوید لیونل مسی بعد از قهرمانی در رقابت‌های کوپا‌آمریکا بسیار خوشحال بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، بالاخره حسرت لیونل مسی در کسب جام با تیم ملی آرژانتین به پایان رسید و این بازیکن چند روز پیش موفق شد به همراه کشورش در رقابت‌های کوپا آمه ریکا به مقام قهرمانی دست پیدا کند؛ جامی که با با غلبه بر رقیب سنتی یعنی برزیل در بازی فینال حاصل شد.

 

لئوناردو پاردس، هم تیمی لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین، می‌گوید هیچ گاه تا این حد او را خوشحال ندیده بوده است. پاردس گفت: "کمک به تحقق این هدف و لذت بردن در کنار مسی باورنکردنی بود. من هیچگاه مخصوصاً در این دوره 45 روزه که با او بودیم، لیونل مسی را تا این حد خوشحال ندیده بودم.

 

 

 

 

ما قهرمان شدیم زیرا در برابر همه تیم ها به پیروزی رسیدیم. از طرفی مسی هم از بودن در کنار ما لذت می برد. برای ما واقعاً یک کوپا آمه ریکای باورنکردنی بود؛ رویایی که به حقیقت پیوست."

 

پاردس همچنین در رابطه با حرف‌های گفته شده در پایان بازی بین لیونل مسی و نیمار نیز گفت: " در اینگونه مواقع ما در مورد بازی فینال صحبت نمی کنیم بلکه در رابطه با چگونگی اوضاع، وضعیت خانواده های‌مان و کارهایی که قرار است در تعطیلات انجام دهیم حرف می زنیم؛ همچنین در مورد کارهایی که در این 45 روز انجام دادیم.

 

 

 

 

با دیدن چنین صحنه هایی شما بیشتر به خود واقعی افرادی مثل مسی و نیمار پی می برید. این نشان از فروتنی بسیار بالای آن هاست که بعد از مسابقه فینال می نشینند و با یکدیگر درباره مسائل دیگر صحبت می کنند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.