کد خبر: 1768548/1 زمان: 21:19   1400/04/26 بازدید: 1,858

صمد: کسی برای پاداش المپیک عازم توکیو نمی‌شود

پرچمدار کاروان ایران گفت: مطمئن باشید که ورزشکاران برای پاداش المپیک عازم توکیو نمی‌شوند، همه می‌خواهند بهترین نتیجه را برای مردم ایران کسب کنند.

به‌ گزارش "ورزش سه" به نقل از ایسنا، صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی بسکتبال و پرچمدار کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو، در حاشیه مراسم بدرقه کاروان ایران درباره شرایط ملی‌پوشان بسکتبال برای حضور در این رقابت‌ها توضیح داد: گروه سختی داریم و با تیم‌های آمریکا، فرانسه و چک در یک گروه هستیم که کار را سخت می‌کند. دو ماه است پرفشار تمرین می‌کنیم و قولی که می‌توانم بدهم این است که اصلا کم نمی‌گذاریم و تلاش خود را خواهیم کرد تا آبروداری کنیم.

 

او درواکنش به این سوال که چه پیش بینی از بازی‌های تیم ملی ایران در المپیک دارد، اظهار کرد: امیدوارم با توجه به گروه سختی که داریم خوب بازی کنیم. همانطور که‌ می‌دانید ما از نظر امکانات بسیار عقب‌تر از سایر کشورها هستیم و نباید انتظار نا به جایی داشت، سعی می‌کنیم مقابل حریفان پر قدرتی که داریم خوب کار کنیم.

 

پرچمدار کاروان ایران درباره سطح رضایت خود از شرایط اردویی و بازی‌های تدارکاتی تیم ملی بسکتبال نیز گفت: این پرسش سختی است، اما قاعدتا همه ما ورزشکاران استانداردهای خیلی بالاتر از چیزی که هست را در نظر داریم چون ایده‌آل گرا هستیم. با وجود شرایط کرونایی به نظرم کسی چیزی کم نگذاشت و کلا شرایط سخت بود. 

 

او ادامه داد: در مجموع اما وقتی این دوره را با المپیک ۲۰۰۸ که خود بنده هم حضور داشتم مقایسه می‌کنم، تدارکات ضعیف‌تری داشتیم و مثل کشورهای دیگر نبود، ولی دست کس خاصی نبود.

 

نیکخواه‌بهرامی در مورد پاداش‌های خوب کمیته ملی المپیک و وزات ورزش برای مدال آوران المپیک نیز گفت: من و تمام ورزشکارانی که می‌شناسم هیچکس برای این پاداش‌های مالی بازی نمی‌کند و همه تلاش می‌کنند بهترین اتفاق را برای ایران رقم بزنند هرچند  که پاداش هم خوشحال کننده است، اما خوشحالی مردم بسیار مهم‌تر است و حتی خود من رقم پاداش‌ها را نمی‌دانم. ما فقط همه باهم سعی می‌کنیم بهترین نتیجه را برای کشور ایران به دست آوریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.