کد خبر: 1768857/29 زمان: 15:55   1400/04/28 بازدید: 22,603

تصمیم سخت کارلتو و سران رئال

تصمیم نهایی؛ تعیین تکلیف 3 بازیکن رئال

رئال مادرید به زودی باید تکلیف سه بازیکن ملی پوش خود را مشخص کند.

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای آتی ملی پوشان رئال مادرید که از یک هشتم نهایی یورو 2020 با رقابت ها وداع گفته بودند، به تمرینات پیش فصل اضافه خواهند شد. دو هفته از تمرینات آماده سازی رئال زیر نظر کارلو آنچلوتی می گذرد و به زودی رافا واران، کریم بنزما، لوکا مودریچ، تونی کروس، دیوید آلابا و گرت بیل نیز کار خود را شروع خواهند کرد.

هر شش بازیکن در یک هشتم نهایی حذف شدند و به این جمع ادن هازارد و تیبو کورتوا که با بلژیک در یک چهارم نهایی حاضر بودند نیز کمی دیرتر اضافه خواهند شد.

 

 

 

 

در این بین تکلیف سه بازیکن هنوز نامشخص است و رئال باید تصمیمی نهایی در موردشان اتخاذ کند. اولی رافا واران است که مدت هاست به پیشنهاد تمدید رئال پاسخی نداده و دو باشگاه چلسی و یونایتد سخت به دنبال جذب او هستند. واران سال 2011 با رقم 10 میلیون یورو از لانس جذب شد و یونایتد حاضر است برای او 50 میلیون یورو هزینه کند ولی رئال به کمتر از 60 میلیون یورو راضی نیست. در حالی که تنها یک سال از قرارداد واران باقی مانده، هنوز تکلیف آینده او نامشخص است.

 

 

 

 

دومی گرت بیل است که پس از یک سال حضور قرضی در تاتنهام به رئال باز خواهد گشت. از قرارداد او نیز یک سال دیگر باقیمانده و به نظر می رسد قصد ماندن دارد ولی ستاره ولزی اکنون بازیکن خارج از اتحادیه اروپا محسوب می شود و اگر بماند، یکی از سه برزیلی رئال باید از فهرست خارج شوند.

 

 

 

 

تکلیف ادن هازارد هم مشخص نیست. ستاره بلژیکی دو فصل اسف بار را در رئال پشت سر گذاشته و به شکل متوالی درگیر مصدومیت ها بوده است. باشگاه او را در فهرست فروش گذاشته بود ولی کارلو آنچلوتی معتقد است که توان بازگرداندن هازارد به فرم سابقش را دارد. هازارد اخیرا گفته بود که نمی داند مچ پای او اجازه می دهد که بازهم روزهای درخشانش را تکرار کند یا خیر. باید دید در نهایت در مورد او چه تصمیمی گرفته خواهد شد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.