کد خبر: 1768879/58 زمان: 15:53   1400/04/28 بازدید: 19,402

فکری: از پیروزی استقلال در دربی خوشحال هستم

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان معتقد است که از شرایط خوب تیم استقلال اطلاع دارد.

 

به گزارش "ورزش سه"، تیم نفت مسجد سلیمان در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر در تهران به مصاف استقلال تهران خواهد رفت. این دیدار صحنه تقابل فکری با شاگردان نیم فصل اولش خواهد بود. صحبت های محمود فکری، سرمربی نفت را در نشست خبری پیش از این دیدار بخوانید:

 

می دانم استقلال شرایط خوبی دارد

بازی سختی برای ماست. می دانم که تیم استقلال در حال حاضر شرایط خوبی دارد. امیدوار هستیم که بچه هایمان با توجه به انگیزه ای که دارند تلاش بکنند، خوب کار کنند، فضا را به حریف ببندند، موقعیت کمی بدهند تا با امتیاز زمین بازی را ترک کنیم. استقلال بازیکنان توانمندی دارد که می توانند هر لحظه برای ما مشکل ساز شوند. ما امیدوار هستیم که با امتیاز از این بازی برگردیم. اگر بتوانیم امتیاز بگیریم با توجه به شرایط مان در جدول می تواند به بقای ما کمک کند.

 

از تجدید دیدار با استقلالی ها خوشحالم

او در مورد تقابل جذابش با استقلال، تیم سابقش گفت: خدا را شکر من هر کجا که کار کردم، بازیکنانی که شاگردم بودند و زمانی که مقابلم بازی کردند با تمام وجودشان بازی کردند. این را من همیشه از بازیکنانم خواسته ام که جلوی تیم من با تمام انگیزه بازی کنید تا انگی به من زده نشود که بازیکنان جلوی من کم کاری کردند یا هر حرف دیگری. با توجه به اینکه ما در نیم فصل اول در استقلال بودیم، خوشحالم که بازیکنانم را مجددا می بینم. فارغ از بحث نتایج بازی ها، تازه شدن دیدارها لذت بیشتری دارد. امیدوارم که بازی خوبی به دور از مسائل حاشیه ای و اخلاقی را شاهد باشیم و هر دو تیم به مسائل فنی بپردازند.

 

تیمی نیستیم که خودمان را با استقلال مقایسه کنیم

به عنوان یک استقلالی از پیروزی استقلال در دربی خوشحال هستم ولی مطمئنا اگر دربی را می باختند شاید حواشی برایشان پیش می آمد. دربی شرایط خاص خودش را دارد و اگر باخت در آن باشد یکسری مشکلات به وجود می آید. بعد از برد در دربی آرامش شان را حفظ کرده و برای این بازی آماده شده اند و این به ضرر تیم نفت مسجد سلیمان است. ما تیمی نیستیم که خودمان را با استقلال مقایسه کنیم. با توجه به شرایطی که داریم امیدوار هستیم که بازی خوبی انجام بدهیم و نتیجه مناسبی کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که اعتصابات اخیر در باشگاه استقلال آیا به نفع تیم او در بازی فردا خواهد بود گفت: این ها مسائل درون خانوادگی است و زیاد مشکل خاصی انشالله نیست.

 

فاصله بین بازی ها خیلی به ضرر ما تمام شد

بعد از این که من خودم به مسجد سلیمان رفته و کارم را شروع کردم سه تا بازی پشت سر هم داشتیم که 7 امتیاز گرفتیم و تیم مجددا روی غلتک افتاده و از تیم های قعر جدولی فاصله گرفت. فاصله بین بازی ها خیلی به ضرر ما تمام شد. تیمی که مشکلات مالی دارد و تامین منابع مالی سخت است، عقب افتادن بازی ها به مدت 30-35 روز باعث می شود که جمع کردن تیم سخت شود و انگیزه بازیکنان پایین بیاید. پرداختی ها و پاداش هایی باید باشد. تیم توان این را ندارد و همین باعث کم انگیزگی بازیکنان و شکست در بازی هایی می شود که باعث به مشکل خوردنمان شود. امیدوار هستیم که در این سه بازی باقی مانده امتیازات لازم را کسب کنیم و تیم را لیگ برتری تحویل مردم مسجدسلیمان و مسئولان این شهر بدهیم.

 

فکری در مورد این که آیا مجوز حمایت از تیم نفت مسجد سلیمان از سوی وزارت نفت در فصل آینده صادر شد یا نه گفت: فکر نمی کنم! (مدیر رسانه نفت مسجد سلیمان در تکمیل پاسخ فکری گفت: آخرین جلسه ای که آقای نظری با نماینده محترم و فرماندار مسجد سلیمان داشتند بنا شد که این را به صورت لایحه در اختیار 17 نماینده مجلس در خوزستان بدهند تا در مجلس قانون یاد شده را اصلاح کنند. )

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.