کد خبر: 1768938/42 زمان: 20:36   1400/04/28 بازدید: 43,541

رئال مادرید در مورد هازارد به سیم آخر زد

باشگاه رئال مادرید نام ادن هازارد، ستاره بلژیکی را در لیست فروش خود قرار داده است.

به گزارش "ورزش سه"، تابستان دو سال پیش بود که باشگاه رئال مادرید با قراردادی هنگفت که می تواند با احتساب پاداش به 130 میلیون پوند نیز برسد، این ستاره بلژیکی را از چلسی به خدمت گرفت. اما روزهای حضور ادن هازارد در مادرید برای هر دو طرف مانند. یک کابوس بوده است. هازارد که بخش قابل توجهی از بازی های تیمش را به علت مصدومیت از دست داده، در 43 بازی برای رئال مادرید فقط پنج بار گلزنی کرده است.

 

 

همچنین ادن هازارد به دلیل خندیدن در کنار با هم تیمی های سابق خود در چلسی پس از حذف رئال مادرید در استمفوردبریج از لیگ قهرمانان، به شدت مورد انتقاد هواداران این تیم قرار گرفت. حالا نشریه میرر مدعی شد رئال مادرید دیگر علاقه ای به حفظ ادن هازارد نداشته و نام او در لیست فروش قرار داده است.

 

چند هفته قبل اخباری در مورد احتمال بازگشت این ستاره 30 ساله به چلسی منتشر شده بود. رئال مادرید برای بهبود شرایط مالی خود به فروش بازیکن نیاز دارد و به نظر می رسد نام ادن هازارد در صدر این فهرست قرار گرفته است. ستاره بلژیکی در فصل گذشته در اغلب اوقات مصدوم بوده و در روزهای حضور در میدان نیز نتوانست کار خاصی انجام دهد تا در نهایت رئال مادرید فصل را با ناکامی و بدون جام تمام بکند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.